PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
PF Din Text Comp Pro Regular Specimen Untitled Document
SoSummer

YAZ OKULLARI

“ Bir lisan bir insan “ sözü, yerini “ En az iki yabancı  dil “ e bıraktığından beri , yurt dışı eğitime olan talep gün geçtikçe artmakta , aileler  çocuklarının bu hedefe ulaşabilmesi için özellikle  yurt dışı  yaz okulları seçeneklerini değerlendirerek eşsiz deneyimler sunan bu programlara katılmalarını arzu etmektedirler.

Yurtdışında eğitim almış cocuklarda gözlemlenen, özgüven artışı, kendini daha iyi ifade edebilme, girişimcilik, problem çözme becerilerinde artış, kolay arkadaş edinme, kolay iletişim kurma gibi önemli kazanımlar yadsınamayacak bir gerçektir.
Özellikle, yaz aylarında çocukların katıldığı 3-4 haftalık yaz okulu programlarında , gittikleri ülkenin kültürünü yakından tanıyıp , dili yaşayarak öğrenen öğrenciler, kısa sürede önemli ölçüde dil gelişimi göstermekte, yabancı arkadaşlar edinip, daha sonra  bu arkadaşları ile iletişimi sürdürerek pratik yapma olanağı bulmaktadırlar.

Çoğunlukla, 10-17 yaş grubu öğrencilerin katıldığı yaz okulu programları, başta İngiltere, Amerika, Kanada olmak üzere, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, İtalya, gibi pek çok Avrupa ülkesinde, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir kurumlar tarafından sunulmaktadır. Yaz okulu programları genelde, yatılı okulların ve üniversitelerin kampüslerinde tam pansiyon olarak organize edilmekte, hafta da 15-20 saat dil eğitiminin yanı sıra çeşitli spor ve sanat aktiviteleri ile eğitim desteklenmektedir, çevre gezileri, müze ve tarihi yerlere yapılan ziyaretler öğrencilere bulunduğu ülkeyi daha iyi tanıma fırsatı vermektedir.

Standart Yaz Okulu Programlarının yanı sıra, Dil + Futbol, Basketbol, Tenis, Golf, Sanat, Müzik gibi çeşitli spor ve sanat dallarında, profesyonel eğitmenlerle yapılan bu programlar oldukça ilgi görmekte, çocuklar dil öğrenirken, ilgi duydukları alanlarda ki becerilerini geliştirebilmektedirler.

     
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by