PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
PF Din Text Comp Pro Regular Specimen Untitled Document
Kullanım Koşulları

Soeducation bu web sitesini ("Web sitesi") sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu Web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu Web sitesini gerekse bu Web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu Web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. Soeducation bu Web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Soeducation doğrudan veya dolaylı her türlü teminattan feragat etmektedir. Soeducation bu Web sitesinin, sunucularının veya Soeducation ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Soeducation veya yan kuruluşları bu Web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesine Bağlı Siteler

Bu Web sitesinden bağ verilmiş bulunan, varsa, ve Soeducation yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair Soeducation herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu Web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.

     
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by