PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SO Language // KINGSWAY ENGLISH CENTRE
  • SO Language
  • Okul Programı
  • Ülke Hakkında
  • Şehir: Worcester

KINGSWAY ENGLISH CENTRE

1988 yılında kurulan Kingsway English Centre ,küçük ama çok kaliteli eğitim veren butik bir okuldur. British Council ve Arels onaylı olan Kingsway English Centre, şehir merkezi ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumdadır. Küçük grupların oluşturduğu 12 adet sınıf bulunmaktadır. Sadece yetişkinlere özel programlar sunmaktadır. 21+ yaş grubunu kabul etmektedir. Yaş ortalaması 36’dır.

ULAŞIM

Worchester Londra’nın kuzeyinde yer aldığından uluslararası Birmingham Havaalanına çok daha yakın bir mesafededir. Tüm katılımcılar ülkeye varış ve ayrılışlarında havaalanından transfer edilmektedir.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama: Yarım ve tam pansiyon olarak Regular, Premium ve Executive seçenekleri bulunmaktadır. Otel konaklama: Okula yakın bölgede bulunan 3-4 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklanabilmektedir.

PROGRAMLAR

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI:
21+ yaş grubuna açık programlardır. Sınıflar 3-4 en fazla 6 kişiliktir. Kurslar 1-12 haftalıktır. Serbest program hariç diğer bütün programların her Pazartesi yeni sınıfı açılmaktadır. Her hafta 45 dakika telaffuz, 7 saat tek başına çalışma dersleri vardır. Her Cuma 3 saatlik iş yemeği programı "Friday Restaurant" aktivitesi bulunmaktadır.
Grup programları: Sabah dersleri konuşma, dinleme ve telaffuz dersleri verilmektedir. Öğleden sonra dersleri grubun talebine göre şekillendirilmektedir.
Karma programlar: Haftada; 15 saatlik program grupla, 11 saatlik program bire-bir eğitimdir. Bire-bir programda katılımcının istek ve ihtiyacı doğrultusunda ilerlenir.
Serbest dil programı: Sadece sabahları geçerli olan bir Genel İngilizce programıdır.

İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI:
21+ yaş grubuna açık programlardır. Sınıflar 3-4 en fazla 6 kişiliktir. Kurslar 1-4 haftalıktır. Her Pazartesi yeni sınıfı açılmaktadır. Her hafta 45 dakika telaffuz, 7 saat tek başına çalışma dersleri vardır. Her Cuma 3 saatlik iş yemeği programı "Friday Restaurant" aktivitesi bulunmaktadır.
Grup Programları: Küçük sınıflarda hem genel hem iş İngilizcesini geliştirmek isteyen yetişkinlere uygun programlardır. Sabahları 15 saat genel İngilizce, öğleden sonraları grupla haftalık 11 saat iş İngilizcesi eğitimi verilmektedir.
Karma Programlar: Küçük gruplarda iş İngilizcesini, bire-bir eğitimle de kendi ihtiyaçlarının karşılanmasını isteyen yetişkinlere uygun programlardır. Sabahları haftada 15 saat bire-bir eğitimin ardından haftada 11 saatlik iş İngilizcesi grup sınıfına dahil olunmaktadır.

BIRE-BIR EĞITIM PROGRAMLARI:
21+ yaş grubuna açık programlardır. Kurslar 1-12 haftalıktır. Her Pazartesi günü yeni sınıf açılmaktadır. Her hafta 45 dakika telaffuz, 7 saat tek başına çalışma dersleri vardır. Her Cuma 3 saatlik iş yemeği programı "Friday Restaurant" aktivitesi bulunmaktadır.
Bire-bir eğitim programları: Kısıtlı zamanı, çok belirgin ihtiyaçları olan yetişkinler için tasarlanmış, yoğun, kişiye özel programlardır. Haftalık program 26 saattir.
Bire- bir yarım gün eğitim programları: Genelde sabahları , tercih edilirse öğleden sonraları da olabilen haftada 15 saatlik programlardır. Günün kalan kısmı serbesttir. Katılımcı kendi işi için çalışabilir, sosyal aktivite gerçekleştirebilir ya da İngilizcesini geliştirmeye devam edebilir.
Bire-bir eğitim Cuma öğleden sonra programları: "Friday Restaurant-İş yemeği" programına katılmak istemeyen katılımcılar bu programı tercih edebilir. Kurs programına 2 saat daha ekleyip 28 saatlik yoğun bir program oluşturulabilir.

HAFTASONU KURS PROGRAMLARI:
"Power Pack" Programı: 12 saatlik bire-bir eğitim programıdır. Diğer programlarla kombine alınabilmektedir.

İŞ YÖNETİMİ PROGRAMLARI:
Yöneticilere uygun tasarlanmış bire-bir eğitim programıdır. Katılımcının mesleğine uygun bir uzmanla çalışma programı hazırlanır. 21+ yaş grubuna açık programlardır. Sınıflar 3-4 en fazla 6 kişiliktir. Kurslar 1-12 haftalıktır. Her hafta 45 dakika telaffuz, 7 saat tek başına çalışma dersleri vardır. Her Pazartesi günü yeni sınıf açılmaktadır. Her Cuma 3 saatlik iş yemeği programı "Friday Restaurant" aktivitesi bulunmaktadır. 26 saat sınıfta, 4 saat "Friday Restaurant- Koçla birlikte İş yemeği" haftalık toplam 30 saatlik programdır.
İş Yönetimi Becerileri: Haftanın 3 günü mesleki uzmanlaşma dersleri, diğer 2 günü de İngilizce dil dersleri verilmektedir.

SOSYAL AKTİVİTELER

Okul hafta sonları Londra, Oxford, Birmingham gibi şehirlere turlar düzenlemektedir.Bu şehirlerdeki önemli turistik merkezler,müzeler ve sanat galerileri ziyaret edilir.

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

WORCESTER

95 bin nüfuslu, Londra'nın kuzey doğusunda, Birmingham'ın güneyinde doğa güzellikleriyle ünlü bir kenttir. Londra'ya tren ile 2 saat, Birmingham'a yarım saat uzaklıktadır. Britanya'nın en uzun nehri Severn Nehri'nin kıyısındadır.

     
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by