PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoBusiness // TAMWOOD LANGUAGE SCHOOLS
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Toronto

 Tamwood International College tarafından 1992 yılında kurulmuş olan Tamwood Language School, IALC ve Languages Canada onaylıdır. Toronto dışında Vancouver ve Whistler’de merkezleri bulunmaktadır. Toronto merkezinde yaş ortalaması 24’tür, şehir merkezinde yüksek bir binada eğitim vermektedir.

 KONAKLAMA:

 

  1. Aile yanı konaklama:

·         Öğrenci aile yanı: tek kişilik odalarda, ortak banyolu, yarım veya tam pansiyon seçenekli konaklamadır. Tek kişilik odalarda, özel banyolu, tam pansiyon konaklamadır.   

·         Executive konaklama: Sadece Mayıs- Ağustos aylarında uygun olan, üniversite kampus konaklamadır.

·         Yurt- aile yanı konaklama: 5 veya daha fazla öğrencinin kalabildiği, tam pansiyon konaklamadır.

  1. Apartman, otel konaklama: Apartman dairesinde konaklamayı tercih eden katılımcılar için okulun yanında bulunan apartman tarzı otelde konaklama ayarlanmaktadır.
  2. Öğrenci yurdu ve konuk evi konaklama

 

 

 

SOSYAL AKTİVİTELER:

Partiler, tiyatro geceleri, müze ve galeri turları, kayak, snowboard, kano gibi spor aktiviteleri, yakın şehirlere hafta sonu gezileri düzenlenmektedir.

 

ULAŞIM:

Transfer hizmeti bulunmaktadır.

 

 PROGRAMLAR

 

        i.            İNGİLİZCE ve STAJ PROGRAMLARI: 20+ yaş grubuna uygun, 8-56 hafta tercih edilebilecek programlardır. Haftada 20, 25 veya 30 ders seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca , haftada 4 saat iş becerileri semineri alınabilmektedir, staj için 20, 25 veya 30 saat ayrılmıştır. Genellikle ücret ödenmemekle beraber bazı sektörler ücretlidir. Bankacılık, finans, muhasebe, medya, turizm, IT, satış gibi sektörlerde çalışma imkanı bulunmaktadır.

      ii.            İNGİLİZCE ve MAAŞLI İŞ PROGRAMLARI: 19+ yaş grubuna uygun en az 5 aylık programlardır. daha kısa süreli programlar yaz aylarında sunulmaktadır . Haftada 20, 25 veya 30 ders Genel İngilizce seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, haftada 5 saat iş becerileri semineri alınabilmektedir, staj için 20, 25 veya 30 saat ayrılmıştır. Turizm, hizmet ve perakende sektöründe çalışma imkanı bulunmaktadır.

    iii.            ÖZEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ PROGRAMLARI: 17+ yaş grubuna uygun, haftada 1-15 saatlik, en az 1 hafta tercih edilebilecek programlardır. Diğer grup programlarıyla beraber tercih edilebilmektedir. Kişisel gereksinimlere göre tasarlanmaktadır.

     iv.            ÖĞRETMEN EVİNDE EĞİTİM: 14+ yaş grubuna uygun, en az 1 hafta tercih edilebilecek programlardır. Haftada 15, 20 veya 25 saatlik seçenekleri bulunmaktadır. Kişiye özel tasarlanan, öğretmenin evinde alınan bu eğitimler özellikle kısıtlı zamanı olan katılımcılara uygundur.

v.            AİLE PROGRAMLARI: Ebeveynlerin çocuklarıyla (12 yaş) beraber tercih edebileceği programlardır.

 

 
Kanada  
Başkenti : Ottawa
Yönetim : Federal Parlamenter Demokrasi ve Anayasal Monarsi
Para birimi : Kanada Doları (CAD)
Dili : İngilizce, Fransızca
İklimi : Kanada iklimi her zaman bir tartışma konusudur. Dünya, Kanada'yı hep soğuk bir yer olarak tahayyül etmiştir. Her ne kadar bu doğru ise de - sıcaklığın -25 dereceye kadar düşmesi olağandır- sıcaklıklar yıl içerisinde değişir ve Kanada, en az soğuk günleri kadar sıcak yaz günleri yaşar.
Önemli Şehri : Ottawa, Montreal, Toronto, Calgary, Vancouver, Winnipeg, Edmonton, Quebec, Halifax.
Vize : Kanada'ya giriş yapabilmek için alınan Kanada vizesi için Ankara'daki Kanada Baş konsolosluğuna başvuru yapılır.
Ulaşım : Toronto'ya Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır, ayrıca Avrupa'nın pek çok kentinden aktarmalı olarak, Vancouver, Montreal, Halifax, Ottowa gibi büyük şehirlere ulaşım mümkündür.
Hava Durumu :  

 

 
   
Untitled Document

 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by