PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ST. GILES INTERNATIONAL
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : San Fransisco

1955 yılında kurulan St. Giles dil okulları, İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’daki merkezleriyle her geçen yıl büyümekte ve gelişmektedir. Her yıl 100’ü aşkın ülkeden 12,000 öğrenciyi ağırlamaktadır. Her yaş grubu ve ihtiyaca uygun programları bulunmaktadır. St. Giles San Francisco, şehir merkezinde yenilenmiş tarihi bir binada bulunmaktadır. Chinatown, Union Meydanı, restoranlar ve mağazalara yakın konumdadır.
 
KONAKLAMA
Aile Yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Otel Konaklama
Apartman Konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER: Öğrenciler Bay Cruise ve Alcatraz Adası, Yosemite National Park, Monterey, Tahoe Gölü, Sausalito, Napa Vadisi ve Sonoma Şarap Bölgesi, Los Angeles, Holywood ve Disneyland gibi pek çok geziye katılabilmektedir.
 
ULAŞIM: Transfer hizmeti bulunmaktadır.

PROGRAMLAR
 
Genel İngilizcesi Programları: Haftada 20, 22 ve 28 derslik seçenekleri bulunan 1-23 haftalık programlardır. Yeni başlayanlar için haftada 28 derslik, 4 haftalık program bulunmaktadır. Tercih edilen programı desteklemek için Bire-bir eğitim paketleri de bulunmaktadır.
 
Özel Amaçlı İngilizce Programları: 20 ders Genel İngilizce ve 8 ders seçilen alan eğitimi olmak üzere toplam haftada 28 derslik, 4 haftalık programlardır. Öğrenciler;
Genel İngilizce + İş İngilizcesi;
Genel İngilizce + Sanat ve Tasarım İngilizcesi;
Genel İngilizce + Turizm İngilizcesi programlarını tercih edebilmektedir.
 
Uluslar arası Sömestr Kursları: Haftada 22 ve 28 derslik, 24+ haftalık uzun dönem kurslarıdır. Program ağırlıklı Genel İngilizce eğitiminden oluşmaktadır. Sınav hazırlık (Cambridge FCE, CAE, CPE VE TOEFL, TOEIC), akademik ve İş İngilizcesi alanlarında seçmeli ders seçenekleri bulunmaktadır.
 
Üniversite Geçiş (Pathway) Programı:Amerika’da üniversite eğitimi alacak öğrenciler için tasarlanmış, haftada 22 ve 28 derslik, 24+ haftalık uzun dönem kurslarıdır.
 
Akademik Program: Haftada 20 veya 28 derslik, 8 haftalık programlardır. 28 derslik programda Genel İngilizce eğitimi de verilmektedir.
 
Sınav Hazırlık Programları: Cambridge CPE, CAE, FCE sınavları, TOEFL ve TOEIC sınavlarına hazırlamaktadır. TOEFL ve TOEIC sınavları 4 haftalık olup sadece sınav hazırlık eğitimi olan 20 derslik veya Genel İngilizce eğitimi ile birleştirilmiş 22 ve 28 derslik programlardır.
 
Öğretmen Eğitimi: Öğretmenler için tasarlanmış geliştirme programıdır. Haftada 26 derslik, 2 haftalıktır.
 
İngilizce ve Gönüllü Çalışma Programı: 4 veya daha uzun süreli, haftada 22 veya 28 derslik bir programı tamamladıktan sonra ücretsiz olarak 12 hafta iş yerleştirme programıdır. Turizm, satış pazarlama, catering, işletme, tiyatro ve sanat, grafik tasarımı gibi alanlarda çalışma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca mimarlık, mühendislik, finans ve IT gibi özel alanlarda da iş imkanı olmaktadır.
 
St. Giles Bağlantı Kursları: Öğrenciler St. Giles’ta bir programa başlamadan önce hazırlanmak için veya bitirdikten sonra pekiştirmek için online olarak evlerinden bu programa katılabilmektedir. Bu program 5 kişilik grup olarak, bire-bir olarak veya hem grup hem bire-bir eğitim yani karma olarak tercih edilebilmektedir.
 

 
Amerika  
Başkenti : Washington, DC
Yönetim : Federal birlik
Para birimi : USD (Amerikan Doları)
Dili : İngilizce
İklimi : iklimi sürekli değişkenlik gösterir
Önemli Şehri : New York,Washington DC, Boston, Los Angeles, Miami, Chicago, San Francisco, Seattle
Vize : Amerika Birleşik Devletleri, Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir.
Ulaşım : Newyork, Chicago, Los Angeles, Washington DC gibi şehirlere Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by