PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // NESE- THE NEW ENGLAND SCHOOL OF ENGLISH
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Boston

NESE, Cambridge Harvard Meydanı merkezinde, Harvard Üniversitesi’nin hemen yanında bulunmaktadır. Konum olarak Amerika’nın en hareketli öğrenci merkezidir. Boston şehir merkezine 10 dakika, toplu taşımaya 100 metre mesafededir. Kadrosunda Harvard, Yale, Columbia gibi Amerka’nın en önemli üniversitelerinde eğitim görmüş eğitmenler bulunmaktadır. Kafeler, restoranlar, sinemalar, parklar, üniversite konferansları, konser salonları, kitapçılar çok yakındır. Sınıflar ortalama 12 kişiliktir.
 
KONAKLAMA
Aile Yanı Konaklama
Yurt Konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER: Öğrenciler bisikletle Boston turuna, günlük New York, New Port, Rhode Island, Six Flags, Wrentham Outlets, Martha’s Vineyard gezilerine, hafta sonu yine New York, Niagara Şelaleleri, Montreal, Washington D.C. gezilerine, sosyal kulüplere, ada turlarına, Harvard Üniversitesi turuna, film aktivitelerine katılabilmektedir.
 

SPOR AKTİVİTELERİ: Tüm öğrenciler MIT (Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) Spor Salonu'na üye olabilme imkanına sahiptir. 

PROGRAMLAR: Eğitimler 4 haftalık dönemler halinde verilmektedir. Tam günlük yoğun veya yarım günlük yarı yoğun program olarak tercih edilebilmektedir. Başlangıçtan ileriye kadar toplam 10 seviye bulunmaktadır. İngilizce bilgisi çok az olan bir öğrenci yaklaşık 1 senede ileri seviyeye ulaşabilmektedir.
 
Üniversite Hazırlık Programı: Amerikan üniversitelerinin beklediği standartlarda inceleme, teknik çalışma, tez ve araştırmaların nasıl hazırlanacağının öğretildiği programdır. Hatta üniversite kütüphanelerinin nasıl kullanılacağı da gösterilmektedir.
 
İş İngilizcesi: Programda ulusal ve uluslararası iş dünyasından gerçek örnekler ve uygulamalar sunulmaktadır. İş yazışmaları, pazarlama, stratejik planlama, finans, uluslararası ticaret ve insan kaynakları alanlarında eğitim vermektedir.NESE’nin The Concord School of Management ile ortaklığı olduğu için bu programı akademik başarı ile tamamlayan öğrenciler TOEFL puanı olmaksızın yıllık Master of Science in Management programına girebilmektedir.
 
Hukuki İngilizce: Bu programda Amerikan yasama ve yargı sistemine giriş bilgileri verilmektedir. Dava analizi, yasal belge düzenleme, yasal terminoloji gibi konular işlenmektedir. Ayrıca gerçek duruşmalara girerek veya video izleyerek mahkeme prosedürleri de işlenmektedir.
 
TOEFL Hazırlık Programı: TOEFL puanını yükseltme amaçlı yoğun programlardır. Sınıflar az kapasiteleri olduğu için yapılan kişisel hataların telafisi daha kolaydır. Orta ve ileri seviyedeki öğrenciler her ay kurumsal TOEFL sınavına girebilmektedir.
 
Telaffuz Programı: Bu program ilgili grubun ihtiyaçlarına göre tasarlanan özel bir programdır. Resmi veya resmi olmayan ortamlarda konuşma yapmak üzerine yoğunlaşmaktadır.
 
Seçmeli dersler: Öğrenciler okul sonrası kendi ihtiyaç ve eksikleri doğrultusunda;
Bilgisayar Destekli Dil eğitimi,
Kelime Bilgisi,
Okuma ve yazma,
Konuşma ve dinleme,
Dilbilgisi ve deyimler alanlarında ders seçebilmektedir.

 
Amerika  
Başkenti : Washington, DC
Yönetim : Federal birlik
Para birimi : USD (Amerikan Doları)
Dili : İngilizce
İklimi : iklimi sürekli değişkenlik gösterir
Önemli Şehri : New York,Washington DC, Boston, Los Angeles, Miami, Chicago, San Francisco, Seattle
Vize : Amerika Birleşik Devletleri, Türk vatandaşlarından vize talep etmektedir.
Ulaşım : Newyork, Chicago, Los Angeles, Washington DC gibi şehirlere Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by