PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ISI LEARNING Dublin
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Dublin

ISI, 2001 yılında kurulmuştur. Dublin şehir merkezinde 18. Yüzyıldan kalma modernize edilmiş bir binada eğitim vermektedir. Butik tarzı eğitim veren, sıcak bir ortam yaratılmıştır. Sınıflarda son teknoloji, interaktif sistemler mevcuttur. QQI tarafından onaylanmış, ACELS, ALTO ve MEI üyesidir.
 
 
SOSYAL PROGRAMLAR: Drama Kulübü, TV Kulübü, Müzik Kulübü, İrlanda Kültürü tanıtıcı geceler, pub gezileri, partiler, öğleden sonra ve hafta sonu gezileri düzenlenmektedir.
 
KONAKLAMA
Aile yanı konaklama
Yurt konaklama
Otel, hostel ve konuk evi konaklama

 
İNGİLİZCE KURSLARI
Standart İngilizce Programı: 1-24 hafta tercih edilebilecek, haftada 15 saatlik Genel İngilizce programdır.
Yoğun İngilizce Programları: Haftada 15 saatlik Standart Genel İngilizce programına ek olarak seçilen programa göre haftada 5 saat olmak üzere haftada 20 saatlik programlardır.
Genel İngilizce Programı: Standart Program’a ek olarak dilbilgisi, telaffuz, okuma ve dinleme, konuşma becerileri, ileri yazma becerileri dersleri verilmektedir.
Yoğun Genel İngilizce Programı: Haftada 25 saatlik programdır. Bu programda 15 saatlik Standart Genel İngilizce Standart Program’a ek olarak İş İngilizcesi, sınav hazırlık, dil bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme ve okuma gibi tüm seçmeli derslerden seçilebilmektedir.
İş İngilizcesi Programı: Standart Program’a ek olarak uluslar arası iş iletişim becerilerin geliştirildiği İş İngilizcesi dersleri verilmektedir.
Cambridge Sınav Hazırlık Programları:Standart Program’a ek olarak FCE ve CAE sınavlarına hazırlık dersleri verilmektedir.
Yoğun Sınav Hazırlık Programı: Haftada 20 saatlik sadece FCE veya CAE sınav hazırlık programlarıdır.
IELTS Hazırlık Programı: Standart Program’a ek olarak IELTS sınavına hazırlık dersleri verilmektedir.
 
Akademik Yıl İngilizce Programları:Öğrencilerin Avrupa standartlarına göre 2-3 seviye atlayabilmesi için geliştirilmiş yıllık programlardır.
15 Saatlik program
20 veya 25 saatlik program: 15 saatlik programa ek olarak Cambridge sınav hazırlık, IELTS, İş İngilizcesi, ileri yazma becerileri, dilbilgisi, telaffuz, okuma ve dinleme, konuşma becerileri derslerinden seçilebilen programlardır. 17+ yaş grubu kabul edilmektedir.
 
Foundation Programı: Lise eğitimini tamamlamış, yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için haftada 25 saatlik, yıllık programdır. İngilizce eğitimi dışında, IELTS hazırlık, Essay yazma ve çalışma becerileri; pazarlama, yönetim, strateji, insan kaynakları yönetimi gibi iş alanları ile ilgili dersler de verilmektedir.
 
PROFESYONEL KURSLAR
İş Diploma Programı: Yüksek eğitim veya çalışma amacı olan öğrenciler için tasarlanmış, iş disiplinlerine giriş derslerinden oluşan, haftada 15 saatlik, yıllık programdır. Finans, pazarlama, strateji, insan kaynakları yönetimi, bütçe gibi iş dersleri ile beraber ekstra İngilizce dersleri seçilebilmektedir.
Seyahat ve Turizm Yönetimi Diploma Programı: Spesifik olarak turizm sektörüne giriş dersleri verilen, haftada 15 saatlik, yıllık programdır.
 
JUNIOR PROGRAMLAR
Yaz kampı: Yaz okulu programı Dublin merkezde bulunan tarihi özel lise Belvedere College’da sunulmaktadır. 1894 yılında James Joyce’un bu okulda okuduğu bilinmektedir. Son teknolojinin kullanıldığı sınıfları, kantin ve yeşil alanları, kapalı sıcak yüzme havuzu, açık hava spor sahaları, kapalı jimnastik salonu bulunmaktadır.
Hem bireysel hem de gruplar için geçerli olan yaz okulu paket programıdır. Pakette haftada 15 saatlik İngilizce eğitimi, tam pansiyon konaklama, haftada 1 tam gün, 2 akşam ve 5 hafta içi aktiviteler, her hafta verilen 7 günlük seyahat kartı bulunmaktadır. Sosyal ve kültürel aktivitelerle beraber öğrenciler haftada 30 saatlik bir programdır.  Öğrenciler Genel İngilizce dışında okul gazetesi, yetenek gösterileri, Irish kültürü ve televizyonculuk kulüplerinden birini seçmektedir.
Konaklama: Öğrenciler aile yanında, ortak odalarda, tam pansiyon konaklamaktadır.
Gezi ve Kültürel Aktiviteler: Dublin, Arkeoloji Müzesi, Irish Writer’s Müzesi, St. Michan’s Kilisesi, Natural History Müzesi, Croke Park Müzesi, Dublinia, Belfast & Titanic Müzesi, National Gallery, Guinness, Trinity College, Moher Kayalıkları, Bray, Giant’s Causeway gezileri düzenlenmektedir. Sinema geceleri, Irish dans geceleri, disko, karaoke, greyhound yarışları, dans ve parti aktiviteleri bulunmaktadır.
Spor Aktiviteleri: Okulun sunduğu pek çok fırsat dahilide basketbol, voleybol, soccer, frisbee, yüzme gibi sporlar yapılabilmektedir.
 
Kış Okulu Kapalı Grup Programı: Eylül- Haziran ayları arasında gruplara özel sunulan, 1-2 haftalık paket programdır. Pakette haftada 15 saatlik İngilizce eğitimi, tam pansiyon konaklama, hava alanı transfer, sosyal ve kültürel aktiviteler bulunmaktadır.
Gezi ve Kültürel Aktiviteler: Standart pakette Dublin, Natural History Museum, Botanic Bahçeleri, Arkeoloji Müzesi, Howth gezileri bulunmaktadır. Galway, Belfast & Titanic, Moher Kayalıkları, Newgrange, Glendalough, Irish Writer’s Müzesi, Dublinia Viking Müzesi, sinema, bowling, Irish dans dersleri gibi ekstra gezi ve aktivitelere de katılabilinmektedir.
Konaklama:
Aile Yanı Konaklama: 2-3 kişilik odalarda konaklanmaktadır.
Yurt Konaklama: 4-6 kişilik özel banyolu odalarda konaklanmaktadır.
Otel Konaklama: 3-4 kişilik odalarda konaklanmaktadır.
 
LİSE YERLEŞTİRME
İrlanda’da 30’dan fazla liseye yerleştirme hizmeti vermektedir.
 
 
Başkenti :
Yönetim :
Para birimi :
Dili :
İklimi :
Önemli Şehri :
Vize :
Ulaşım :
Hava Durumu :  
 
   
Untitled Document

DUBLIN

Avrupa'nın kuzey batısında bulunan, 4.5 milyon nüfuslu İrlanda'nın başkentidir. Dublin, İrlanda'nın doğu kıyısında, 1.5 milyon nüfüslu bir kenttir. Edebiyat ve müziği ile tanınmış bir coğrafyadır. Avrupa'nın en genç nüfuslu büyük şehirlerinden biridir. Ortaçağ ve modern mimarinin harmanlandığı şehrin, tarihi, kültürel ve edebi zenginliğinin yanı sıra hareketli bir gece hayatı vardır. Müzik, edebiyat ve spor alanında dünya çapında efsane olmuş isimler dolayısıyla adını duyurmuştur. Yıl içinde, "Dublin Tiyatro Festivali" gibi pek çok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapar. Şehrin kalbinin attığı caddelerden en önemlisi " Temple Bar"dır, "Irish Film Centre" , "Project Arts Centre" gibi pek çok müzik, fotoğraf ve multi-medya galerisi bu caddede bulunmaktadır.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by