PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // THE HORNER SCHOOL OF ENGLISH
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Dublin

1993 yılında Horner Ailesi tarafından kurulmuştur. Küçük ölçekli sınıflarda, tüm yıl boyunca tercih edilebilecek programlar sunmaktadır. Dublin’in merkezinde, St. Stephens Green ve Grafton Caddesi’ne yürüme mesafesindedir. Mağazalar, barlar, cafe ve restoranlar bölgesidir. Multimedia tahtalar gibi son teknolojinin kullanıldığı sınıfları, bilgisayar laboratuarı ve bahçesiyle ideal bir ortam yaratılmıştır.
 
 
KONAKLAMA
Aile yanı konaklama: Tek kişilik odalarda, hafta içi yarım hafta sonu tam pansiyon konaklamalardır.
Yurt Konaklama: Okula yürüme mesafesindeki yurtlarda, özel banyolu tek kişilik odalarda, self- catering konaklamalardır.
Diğer Konaklama şekilleri: Öğrenciler okula 2 dakikalık yürüme mesafesindeki apartmlarda; stüdyo veya 1-2 odalı daireler kiralayabilmektedir.
 
SOSYAL AKTİVİTELER
Alınan eğitimlere uygun içerikte, genellikle haftada en az 2 aktivite düzenlenmektedir. Yaz sezonunda her hafta sonu, diğer dönemlerde ayda bir hafta sonu gezisi bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak müzik, İrlanda geleneksel dans, binicilik, golf, tenis, yelken gibi ekstra sınıflar açılmaktadır.
 
ULAŞIM
Dublin hava alanı ile transfer hizmeti sunulmaktadır.
 

PROGRAMLAR
 
Genel İngilizce Programları
Standart Kurs: Haftada 20 derslik genel dil becerilerin geliştirildiği yarım günlük kurslardır.
Yoğun Kurs: Haftada 26 derslik tam günlük kurslardır.
İş İngilizcesi Kursu: Sabah saatlerinde haftada 20 derslik standart Genel İngilizce + öğleden sonraları haftada 6 ders İş İngilizcesi eğitimlerinden oluşmaktadır. Bu kursun sonunda öğrencilere 6-24 hafta maaşsız çalışma fırsatı sunulmaktadır.
Sınav Hazırlık Kursları: Sabah saatlerinde haftada 20 derslik standart Genel İngilizce + öğleden sonraları haftada 6 ders Cambridge (FCE/ CAE), TOEFL veya IELTS eğitimlerinden oluşmaktadır.
 
Bire-bir Eğitim Programları
Yarı Yoğun Kurslar: Haftada 20 derslik Standart genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 5 veya 10 ders bire-bir eğitimlerden oluşmaktadır.
Executive Kurslar: Kısa zamanda hedefe ulaşmak amaçlı, haftada 20, 25, 30 veya 40 derslik; sadece bire-bir özel eğitimlerden oluşan kurslardır.
 
Uzmanlık Programları
Platinum Kurs: En fazla 6 kişilik sınıflarda haftada 20 derslik, yarım günlük İş İngilizcesi kurslarıdır.
Platinum Plus Kurslar: En fazla 6 kişilik sınıflarda haftada 20 derslik grup+ haftada 5 veya 10 derslik bire-bir eğitimlerden oluşan tam günlük İş İngilizcesi kurslarıdır.
 
 
Başkenti :
Yönetim :
Para birimi :
Dili :
İklimi :
Önemli Şehri :
Vize :
Ulaşım :
Hava Durumu :  
 
   
Untitled Document

DUBLIN

Avrupa'nın kuzey batısında bulunan, 4.5 milyon nüfuslu İrlanda'nın başkentidir. Dublin, İrlanda'nın doğu kıyısında, 1.5 milyon nüfüslu bir kenttir. Edebiyat ve müziği ile tanınmış bir coğrafyadır. Avrupa'nın en genç nüfuslu büyük şehirlerinden biridir. Ortaçağ ve modern mimarinin harmanlandığı şehrin, tarihi, kültürel ve edebi zenginliğinin yanı sıra hareketli bir gece hayatı vardır. Müzik, edebiyat ve spor alanında dünya çapında efsane olmuş isimler dolayısıyla adını duyurmuştur. Yıl içinde, "Dublin Tiyatro Festivali" gibi pek çok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapar. Şehrin kalbinin attığı caddelerden en önemlisi " Temple Bar"dır, "Irish Film Centre" , "Project Arts Centre" gibi pek çok müzik, fotoğraf ve multi-medya galerisi bu caddede bulunmaktadır.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by