PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ATC
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Dublin

ATC, 1964 yılında kurulmuştur. İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okulları arasındadır. Farklı yaş grupları ve İngilizce seviyelerine uygun çok sayıda program bulunmaktadır. Çok sayıda farklı ülkeden öğrencileri ağırlamaktadır. MEI üyesidir. ACELS ve ISO 9001-2000 akreditasyonuna sahiptir. İrlanda Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından İngilizce Dil Okulu olarak tanınmıştır.
 
KONAKLAMA
Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Self-catering apartman Konaklama
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.
 

YETİŞKİN PROGRAMLARI: 17+ yaş grubuna uygun programlardır.
 
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Haftada 16, 20 veya 26 saatlik program seçenekleri bulunmaktadır. En az 1 haftalık programlardır. Bire-bir eğitim şeklinde de tercih edilebilmektedir.Uzun dönem kursları da bulunmaktadır.
SINAV HAZIRLIK PROGRAMI: Cambridge FCE (First Certificate), CAE (Cambridge Advanced Certificate) sınavlarına; IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlamaktadır.
DEMI PAIR PROGRAMLARI: En az 6 aylık aile yanında çocuk bakıcılığı hizmeti karşılığı ücretsiz olarak konaklanılan programlardır. Haftada 15 veya 20 saatlik Genel İngilizce eğitimini kapsamaktadır.  
İŞ İNGİLİZCESİ BİRE-BİR EĞİTİM
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ
 
JUNIOR PROGRAMLARI: 9-15 ve 12-17 yaş grubuna uygun yaz ve kış sezonlarında İngilizce eğitimi, gezi ve aktiviteler, konaklama dahil paket programlardır.
 
 
 
Başkenti :
Yönetim :
Para birimi :
Dili :
İklimi :
Önemli Şehri :
Vize :
Ulaşım :
Hava Durumu :  
 
   
Untitled Document

DUBLIN

Avrupa'nın kuzey batısında bulunan, 4.5 milyon nüfuslu İrlanda'nın başkentidir. Dublin, İrlanda'nın doğu kıyısında, 1.5 milyon nüfüslu bir kenttir. Edebiyat ve müziği ile tanınmış bir coğrafyadır. Avrupa'nın en genç nüfuslu büyük şehirlerinden biridir. Ortaçağ ve modern mimarinin harmanlandığı şehrin, tarihi, kültürel ve edebi zenginliğinin yanı sıra hareketli bir gece hayatı vardır. Müzik, edebiyat ve spor alanında dünya çapında efsane olmuş isimler dolayısıyla adını duyurmuştur. Yıl içinde, "Dublin Tiyatro Festivali" gibi pek çok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapar. Şehrin kalbinin attığı caddelerden en önemlisi " Temple Bar"dır, "Irish Film Centre" , "Project Arts Centre" gibi pek çok müzik, fotoğraf ve multi-medya galerisi bu caddede bulunmaktadır.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by