PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // PACE LANGUAGE INSTITUTE
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Bray

Pace Language Institute, kaliteli eğitim kadrosu ile öğrencilerine İrlanda’nın güzel atmosferinde birinci sınıf İngilizce eğitimi vermek için 1990 yılında Bray’de kurulmuştur. Bray, Dublin’in güneyinde; 19 km. uzaklıkta; “İrlanda’nın Bahçesi” olarak da bilinen bir sahil kasabasıdır. ACELS akreditasyonuna sahiptir.  MEI RELSA ve IALC üyesidir. TOEIC, IELTS ve Cambridge gibi sınavlara hazırlık programları mevcuttur. Modüler bir sistemi olmadığı için öğrenciler akademik yıl içinde istediği zaman kayıt yaptırabilir. Çok çeşitli konaklama seçenekleri ve sosyal aktiviteleriyle öğrencilerine eğitimin yanı sıra kültürel bir tecrübe kazandırmayı da hedeflemektedir.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama
Konuk evi Konaklama
Otel ve hostel Konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
Alışveriş turları, tiyatro ve geleneksel Irish Pub gezileri, drama aktiviteleri, golf, rugby, tenis, at binme gibi spor aktiviteleri bulunmaktadır.  
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.

 

YETİŞKİN PROGRAMLARI: 16+ yaş grubuna uygun programlardır.
 
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Haftada 20 derslik Standart veya 26 derslik Yoğun ve 5 25 ders+ 5 saat bire-bir eğitimden oluşan Süper Yoğun program seçenekleri bulunmaktadır. En az 1 haftalık programlardır. Bire-bir eğitim şeklinde de tercih edilebilmektedir.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMI: Haftada 20 derslik Standart, 26 derslik Yoğun ve 30 derslik Süper Yoğun program seçenekleri bulunmaktadır. FCE (First Certificate), CAE (Cambridge Advanced Certificate), Cambridge Profeciency (CPE) ve IELTS sınavlarına hazırlamaktadır.
 
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMI: Haftada 26 saatlik programlardır. Bire-bir eğitimler şeklinde de tercih edilebilmektedir.
 
WORK & STUDY PROGRAMLARI: 18+ yaş grubuna uygun, en az 12 haftalık, haftada 20 derslik programlardır. Aile yanında konaklanmaktadır. Çalışma alanı çocuk bakımı üzerinedir.
 
EVDE EĞİTİM: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, belirli bir konuda/alanda İngilizce eğitimi veya yoğun sınav hazırlık eğitimlerinden tercih yapılabilmektedir. Öğretmenin evinde konaklanılan, yoğun, haftada 15-20 veya 25 saatlik programlardır. Bire-bir veya ikiye-bir eğitimler şeklinde tercih edilebilmektedir.
İNGİLİZCE PLUS PROGRAMLAR: Golf ve At binme alanlarında bireysel veya grup şeklinde tercih edilebilecek programlardır.
 
 
JUNIOR PROGRAMLARI
 
YIL BOYUNCA DEVAM EDEN PROGRAMLAR: 1-4 haftalık, haftada 15 veya 20 saatlik eğitim ve aktivitelerden oluşan, en fazla 15 kişilik gruplara özel tasarlanan programlardır. Aktivite ve geziler grupların yaş grubuna göre düzenlenmektedir. Konaklamalar tam pansiyon esasına göre aile yanında olmaktadır.
 
YAZ OKULU PROGRAMLARI: Bray ve Castleknock merkezlerinde haftada 20 ders eğitim ve aktivitelerden oluşmaktadır. 1-4 hafta tercih edilebilmektedir.
 
EVDE EĞİTİM: 14+ yaş grubuna uygundur. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, belirli bir konuda/alanda İngilizce eğitimi veya yoğun sınav hazırlık eğitimlerinden tercih yapılabilmektedir. Öğretmenin evinde konaklanılan, yoğun, haftada 15-20 veya 25 saatlik programlardır. Bire-bir veya ikiye-bir eğitimler şeklinde tercih edilebilmektedir.
 
 
 
Başkenti :
Yönetim :
Para birimi :
Dili :
İklimi :
Önemli Şehri :
Vize :
Ulaşım :
Hava Durumu :  
 
   
Untitled Document
       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by