PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // GALWAY CULTURAL INSTITUTE
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Galway

1989 yılında şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Galway’de kurulmuştur. Hem İş İngilizcesi hem dil eğitimi vermektedir. 30’u aşkın ülkeden öğrenci kabul etmektedir. MEI üyesidir. ACELS, EAQUALS ve IALC akreditasyonuna sahiptir.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
 
ULAŞIM
Dublin ve Shannon/Knock hava alanlarından transfer hizmeti bulunmaktadır.
 

 

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Hem uzun hem uzun dönem programları bulunmaktadır. Kısa dönem programında 20 derslik standart, 30 derslik yoğun ve yine 20 derslik yaz kursları bulunmaktadır. Uzun dönem akademik program 12-50 hafta süreli olup yine 20 derslik standart ve 30 derslik yoğun kurs seçenekleri bulunmaktadır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMI
Cambridge Sınav Hazırlık Kursları: Haftada 20 veya 30 derslik, 6 veya 12 haftalık kurslardır.
Genel İngilizce + TOEIC: Haftada 30 derslik kurslardır.
Genel İngilizce + IELTS: Haftada 30 derslik kurslardır.
 
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMI:
Bire-bir eğitim:                Haftada 20-30-40 derslik kurslardır.
Karma Eğitim:   26 veya 30 derslik grup ve bire-bir eğitimlerden oluşan kurslardır.
İş İngilizcesi Kursları: Haftada 30 ders, 2-3-4 haftalık Genel İş İngilizcesi kursları ve 1-2 haftalık haftada 35 derslik Yönetici Kursları seçenekleri bulunmaktadır.
 
MESLEKİ BECERİ PROGRAMLARI: Haftada 33 derslik İngilizce + programlardır. İngilizce eğitimi ile birlikte farklı mesleki alanlarda eğitimler vermektedir. Uluslar arası Pazarlama, Yönetim, Finans ve Muhasebe, Turizm ve IT seçenekleri bulunmaktadır.
 
İNGİLİZCE PLUS PROGRAMLAR:
İngilizce + İrlanda Kültürü: Haftada 30 derslik kurslardır.
İngilizce + Aşçılık: Haftada 30 derslik kurslardır.
İngilizce + Film: Haftada 20 derslik kurslardır.
İngilizce + Kültürel aktivite: Haftada 20 derslik, İngilizcesini tazelemek isteyen yetişkinler için tasarlanmış, kültürel ve sosyal aktivitelerle desteklenmiş 2 haftalık kurslardır. Kapalı gruplar da kabul edilmektedir.
Diğer İngilizce + seçenekler: Golf, at binme, yelken, festival programı, rüzgar sörfü, spa gibi alanlarda da plus eğitimler verilmektedir.
 
GRUP PROGRAMLARI: Okul müdür ve öğretmenlerinin öğrenci gruplarına sunmaları için tasarlanmış yıllık programlardır. Gezi ve aktivitelerle desteklenmiş, İrlanda kültürünü tanıtmaya yönelik dinamik programlardır.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ
 
STAJ PROGRAMLARI
 
FOUNDATION PROGRAMLARI

 
İrlanda  
Başkenti : Dublin
Yönetim : Parlamenter Demokrasidir
Para birimi : Euro
Dili : İngilizce, Gael dili
İklimi : İrlanda ılıman bir deniz iklimine sahiptir. Temmuz ayında elde edilen sıcaklıklar güneyde 16° ile kuzeyde 14° arasında değişir. Kışlar nispeten sıcak geçer ve sıcaklık Ocak ayında 4° ile 7° arasında değişir. Ülkeye hakim olan Atlas Okyanusu'ndan gelen nemli rüzgarlar ülkenin yıl boyunca yağış almasına neden olur. Ülkenin yaklaşık yüzde sekseni yılda ortalama 762 ile 1270 mm arasında yağış alır. Yağışlar nedeniyle ülke oldukça ıslaktır. Çoğu günler sis tabakasıyla kaplıdır.
Önemli Şehri : Dublin, Dundalk, Sligo, Ballina, Westport, lifden, Galway, Dun, Wicklow, Shannon, Limerick, Thurles, Waterford, Killarney, Cork, Bantry.
Vize : İrlanda, Avrupa birliği üyesi olduğu halde Türk vatandaşlarından İrlanda vizesi talep eder. Schengen ile ülkeye giriş yapılamaz.
Ulaşım : İrlanda'nın başkenti Dublin'e Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır, ayrıca İngiltere Galler'den feribot ile de geçilebilmektedir.
Hava Durumu :  

 

 
   
Untitled Document

GALWAY

Atlantic'in batı kıyısında bulunan Galway, İrlanda kültürünü ve tarihini çok iyi yansıtan, 20 bini üniversite öğrencisi 100 bin nüfuslu bir kenttir. Eğitim, turizm, IT, program yazılımı ve tıbbi cihazlar en gelişmiş sektörlerdendir. Nüfusunun çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğu şehirde yıl boyunca çeşitli festivaller ve kültürel organizasyonlar düzenlenmektedir. Eğitim ve iş merkezi olmasının sonucu olarak pek çok büyük ölçekli şirketin merkez ofisleri Galway'de konumlanmıştır. Restoranları, geleneksel pubları, mağazaları ile dolu küçük sokakları Galway'in tarihi ve geleneksel şehir profilini oluşturmaktadır.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by