PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ATLAS LANGUAGE SCHOOL
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Dublin

Atlas Dil Okulu 2003 yılında kurulmuştur. George döneminden kalan bir binada eğitim vermektedir. Grand Canal kenarında, Dublin’in güneyinde bulunmaktadır. Pek çok ihtiyaç ve yaş grubuna uygun programların yanı sıra kişi ve gruplara özel tasarlanan kurslar da verilmektedir. ACELS, ALTO, MEI, Education In Ireland onaylıdır.

KONAKLAMA
Aile Yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Otel veya Hostel Konaklama

 GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI: Tüm yıl geçerli olan, 18+ yaş grubu için tasarlanmış programlardır. Dilbilgisi, kelime bilgisi, interaktif iletişim, konuşma becerileri, telaffuz gibi genel dil becerileri üzerine dersler işlenmektedir.

Standart Kurs: Haftada 20 derslik programdır.
Standart Plus Kurs: Haftada 20 saat standart kursa ek olarak haftada 2 gün +5 saat TOEIC, Cambridge, IELTS gibi sınav veya İş İngilizcesi dersleri seçilebilmektedir. Toplam haftada 25 saattir.
Yoğun Kurs: Haftada 20 saat standart kursa ek olarak +5 saat bireysel eğitim olmak üzere haftada 25 saatlik programdır. +10 saat bireysel eğitimlerin verildiği haftada 30 saatlik seçeneği de bulunmaktadır.
Yarı Zamanlı Kurs: Haftada 4 saatlik kurslardır. Cambridge FCE ve CAE sınavlarına hazırlıktır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI: Tüm yıl geçerli olan, 18+ yaş grubu için tasarlanmış programlardır.
Tam Zamanlı FCE Sınav Hazırlık Kursu: Haftada 20 saatlik kurstur. FCE, Birinci Düzey İngilizce Yeterlik sınavıdır. Orta üstü seviyede günlük yazılı ve sözlü İngilizce kullanan kişiler için Cambridge Üniversitesi ESOL sınavı başarı belgesidir.
Genel İngilizce + CAE Hazırlık Kursu: İleri seviye İngilizce kullanabilen katılımcılar için, haftada 20 saat standart Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra +5 saat en fazla 6 kişilik sınıflarda CAE hazırlık eğitimlerinden oluşan haftada 25 saatlik programdır.
Genel İngilizce + IELTS Hazırlık Kursu: Orta ve ileri seviye İngilizce kullanabilen katılımcılar için, haftada 20 saat standart Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra +5 saat en fazla 6 kişilik sınıflarda IELTS hazırlık eğitimlerinden oluşan haftada 25 saatlik programdır.
Genel İngilizce + TOEIC Hazırlık Kursu: Orta ve ileri seviye İngilizce kullanabilen katılımcılar için, haftada 20 saat standart Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra +5 saat en fazla 6 kişilik sınıflarda IELTS hazırlık eğitimlerinden oluşan haftada 25 saatlik programdır.
 
MESLEKİ PROGRAMLAR: Tüm yıl geçerli olan, 20+ yaş grubu için tasarlanmış programlardır. İngilizce dil becerileri, iletişim ve karşıt kültürlerle iletişim becerilerini geliştirmek üzere katılımcının ihtiyacına göre tasarlanan özel, inter-aktif, uygulamalı programlardır.
Genel İngilizce + İş İngilizcesi Kursu:  Haftada 20 saat standart genel İngilizce kursu yanı sıra haftada +5 veya +10 saat bire-bir İş İngilizcesi eğitimlerinden oluşan, haftada 25 veya 30 saatlik kurslardır.
Küçük Grup Eğitimleri: 3 gün- 30 saatlik veya 5 gün- 50 saatlik kısa süreli kurslardır.
Kurumsal Eğitimler: Kurumlara özel bireysel veya kapalı grup eğitimlerinden oluşmaktadır. Herhangi bir kurumdan katılan birey veya bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmaktadır.
 
STAJ PROGRAMI: Tüm yıl geçerli olan, 18+ yaş grubu için tasarlanmış programlardır. Öğrenciler genel İngilizce kursunu tamamladıktan 4-24 hafta arası ücretsiz olarak staj yapabilmektedir. Yönetim, iletişim ve medya, elektronik, finans ve muhasebe, IT, lojistik, pazarlama ve işletme, mekanik, satış, turizm gibi alanlarda yerleştirme yapılmaktadır.
 
KAPALI GRUP PROGRAMLARI: Dünya çapında okullara sunulan kapalı grup eğitimleri haftada 15 veya 20 saat İngilizce eğitiminin yanı sıra sosyal, kültürel ve akademik aktivitelerden oluşmaktadır. Başvuran okullara özel olarak tasarlanan programlardır.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ PROGRAMI: 20+ yaş grubundan ilk ve orta okul öğretmenleri için tasarlanmıştır.
 
YAZ OKULU PROGRAMI: 12-17 yaş grubu için Temmuz- Ağustos aylarında geçerli olan programdır. Dublin dışında Bristol ve Santa Barbara’da sunulmaktadır. Dublin’de yaz okulu aile yanı konaklamalıdır. Programda FCE ve Trinity Sınav hazırlık, İngilizce ve Drama, 4 kişilik yoğun İngilizce eğitimleri, sosyal ve sportif aktiviteler ve gezilerden oluşmaktadır. 

 
İrlanda  
Başkenti : Dublin
Yönetim : Parlamenter Demokrasidir
Para birimi : Euro
Dili : İngilizce, Gael dili
İklimi : İrlanda ılıman bir deniz iklimine sahiptir. Temmuz ayında elde edilen sıcaklıklar güneyde 16° ile kuzeyde 14° arasında değişir. Kışlar nispeten sıcak geçer ve sıcaklık Ocak ayında 4° ile 7° arasında değişir. Ülkeye hakim olan Atlas Okyanusu'ndan gelen nemli rüzgarlar ülkenin yıl boyunca yağış almasına neden olur. Ülkenin yaklaşık yüzde sekseni yılda ortalama 762 ile 1270 mm arasında yağış alır. Yağışlar nedeniyle ülke oldukça ıslaktır. Çoğu günler sis tabakasıyla kaplıdır.
Önemli Şehri : Dublin, Dundalk, Sligo, Ballina, Westport, lifden, Galway, Dun, Wicklow, Shannon, Limerick, Thurles, Waterford, Killarney, Cork, Bantry.
Vize : İrlanda, Avrupa birliği üyesi olduğu halde Türk vatandaşlarından İrlanda vizesi talep eder. Schengen ile ülkeye giriş yapılamaz.
Ulaşım : İrlanda'nın başkenti Dublin'e Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır, ayrıca İngiltere Galler'den feribot ile de geçilebilmektedir.
Hava Durumu :  

 

 
   
Untitled Document

DUBLIN

Avrupa'nın kuzey batısında bulunan, 4.5 milyon nüfuslu İrlanda'nın başkentidir. Dublin, İrlanda'nın doğu kıyısında, 1.5 milyon nüfüslu bir kenttir. Edebiyat ve müziği ile tanınmış bir coğrafyadır. Avrupa'nın en genç nüfuslu büyük şehirlerinden biridir. Ortaçağ ve modern mimarinin harmanlandığı şehrin, tarihi, kültürel ve edebi zenginliğinin yanı sıra hareketli bir gece hayatı vardır. Müzik, edebiyat ve spor alanında dünya çapında efsane olmuş isimler dolayısıyla adını duyurmuştur. Yıl içinde, "Dublin Tiyatro Festivali" gibi pek çok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapar. Şehrin kalbinin attığı caddelerden en önemlisi " Temple Bar"dır, "Irish Film Centre" , "Project Arts Centre" gibi pek çok müzik, fotoğraf ve multi-medya galerisi bu caddede bulunmaktadır.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by