PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // INTERNATIONAL HOUSE
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Dublin

1953 yılında kurulmuş, dünyanın en büyük dil okullarından biri olan International House zincirindendir. IhDublin, Cambridge ESOL sınav merkezidir. ACELS ve EAQUALS akreditasyonuna sahiptir. İrlanda Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından İngilizce Dil Okulu olarak tanınmıştır. Lise, yaz okulu, sınav hazırlık programlarının yanı sıra yetişkin programları konusunda İrlanda’nın önde gelen okullarındandır. Yöneticilere yönelik iş İngilizcesi eğitimi alanında da kendini kanıtlamıştır.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Self-catering apartman Konaklama
Otel ve Hostel Konaklama
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.
 

 

YETİŞKİN PROGRAMLARI: 17+ yaş grubuna uygun programlardır.
Genel İngilizce Programları:Haftada 20 saatlik standart, 25 saatlik yoğun, bire-bir eğitimlerle birleştirilmiş karma veya sadece bire-bir eğitim şeklinde sunulan; en az 1 haftalık programlardır.
İş ve Yönetici İngilizcesi Programı: Genel İngilizce programına ek olarak haftada 5 ders; istenilen konuda; bire-bir eğitimden oluşan Genel İş İngilizcesi programı, haftada 15-20-25 saatlik bire-bir eğitim şeklinde verilen Yönetici İngilizcesi programı, ve şirketlere özel tasarlanan programlar bulunmaktadır.
Sınav Hazırlık Programı: Cambridge FCE (First Certificate), CAE (Cambridge Advanced Certificate), CPE (Cambridge Proficiency) sınavlarına ve IELTS sınavına hazırlamaktadır. 4-8-12 haftalık programlardır.
50+ Program: 50+ yaş grubuna uygun, haftada 20 saat dil eğitimi ve aktivitelerden oluşan, 1-2 haftalık programlardır.
İngilizce ve Staj Programı: 18+ yaş grubuna uygun, en az 4 haftalık programlardır. Genel İngilizce veya İş İngilizcesi kursunu tamamladıktan sonra turizm, pazarlama, satış, finans ve hizmet sektörlerinde staj imkanı sunmaktadır.
 
JUNIOR PROGRAMLARI: 11-17 yaş grubuna uygun haftada 15 saat İngilizce eğitimi, gezi ve aktiviteler, konaklama dahil 2-7 haftalık paket yaz okulu programlarıdır. Bireysel veya kapalı grup katılımları mevcuttur. Paketlerde konaklama aile yanı veya yurt konaklama olarak seçilebilmektedir.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ PROGRAMI: 18+ yaş grubuna uygun 4-12 haftalık CELTA Programı, 15 haftalık Online CELTA Programı, 21+ yaş grubuna uygun DELTA Programı, 4 gün ve 30 saatlik Junior Sertifika Programı ve 2 haftalık Bilgi Yenileme Programı sunulmaktadır.
 
LİSE PROGRAMI: Eylül-Haziran full akademik programlardır. 

 
İrlanda  
Başkenti : Dublin
Yönetim : Parlamenter Demokrasidir
Para birimi : Euro
Dili : İngilizce, Gael dili
İklimi : İrlanda ılıman bir deniz iklimine sahiptir. Temmuz ayında elde edilen sıcaklıklar güneyde 16° ile kuzeyde 14° arasında değişir. Kışlar nispeten sıcak geçer ve sıcaklık Ocak ayında 4° ile 7° arasında değişir. Ülkeye hakim olan Atlas Okyanusu'ndan gelen nemli rüzgarlar ülkenin yıl boyunca yağış almasına neden olur. Ülkenin yaklaşık yüzde sekseni yılda ortalama 762 ile 1270 mm arasında yağış alır. Yağışlar nedeniyle ülke oldukça ıslaktır. Çoğu günler sis tabakasıyla kaplıdır.
Önemli Şehri : Dublin, Dundalk, Sligo, Ballina, Westport, lifden, Galway, Dun, Wicklow, Shannon, Limerick, Thurles, Waterford, Killarney, Cork, Bantry.
Vize : İrlanda, Avrupa birliği üyesi olduğu halde Türk vatandaşlarından İrlanda vizesi talep eder. Schengen ile ülkeye giriş yapılamaz.
Ulaşım : İrlanda'nın başkenti Dublin'e Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır, ayrıca İngiltere Galler'den feribot ile de geçilebilmektedir.
Hava Durumu :  

 

 
   
Untitled Document

DUBLIN

Avrupa'nın kuzey batısında bulunan, 4.5 milyon nüfuslu İrlanda'nın başkentidir. Dublin, İrlanda'nın doğu kıyısında, 1.5 milyon nüfüslu bir kenttir. Edebiyat ve müziği ile tanınmış bir coğrafyadır. Avrupa'nın en genç nüfuslu büyük şehirlerinden biridir. Ortaçağ ve modern mimarinin harmanlandığı şehrin, tarihi, kültürel ve edebi zenginliğinin yanı sıra hareketli bir gece hayatı vardır. Müzik, edebiyat ve spor alanında dünya çapında efsane olmuş isimler dolayısıyla adını duyurmuştur. Yıl içinde, "Dublin Tiyatro Festivali" gibi pek çok kültürel aktiviteye ev sahipliği yapar. Şehrin kalbinin attığı caddelerden en önemlisi " Temple Bar"dır, "Irish Film Centre" , "Project Arts Centre" gibi pek çok müzik, fotoğraf ve multi-medya galerisi bu caddede bulunmaktadır.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by