PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ATC
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Bray

ATC, 1964 yılında kurulmuştur. İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okulları arasındadır. Farklı yaş grupları ve İngilizce seviyelerine uygun çok sayıda program bulunmaktadır. Çok sayıda farklı ülkeden öğrencileri ağırlamaktadır. MEI üyesidir. ACELS ve ISO 9001-2000 akreditasyonuna sahiptir. İrlanda Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından İngilizce Dil Okulu olarak tanınmıştır. Dublin’e 19 km uzaklıkta bir sahil kasabası olan Bray’de bulunmaktadır.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.

 

YETİŞKİN PROGRAMLARI: 17+ yaş grubuna uygun programlardır.
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Haftada 16, 20 veya 26 saatlik program seçenekleri bulunmaktadır. En az 1 haftalık programlardır. Bire-bir eğitim şeklinde de tercih edilebilmektedir. Uzun dönem kursları da bulunmaktadır.
SINAV HAZIRLIK PROGRAMI: Cambridge FCE (First Certificate), CAE (Cambridge Advanced Certificate) sınavlarına; IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlamaktadır.
DEMI PAIR PROGRAMLARI: En az 6 aylık aile yanında çocuk bakıcılığı hizmeti karşılığı ücretsiz olarak konaklanılan programlardır. Haftada 15 veya 20 saatlik Genel İngilizce eğitimini kapsamaktadır.  
İŞ İNGİLİZCESİ BİRE-BİR EĞİTİM
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ
 
JUNIOR PROGRAMLARI: 12-17 yaş grubuna uygun yaz sezonu dışında geçerli olan 2 haftalık programlardır. Haftada 15 saat İngilizce eğitimi, gezi ve aktiviteler, tam pansiyon olarak aile yanı veya yurt konaklamalıdır.
 

 
İrlanda  
Başkenti : Dublin
Yönetim : Parlamenter Demokrasidir
Para birimi : Euro
Dili : İngilizce, Gael dili
İklimi : İrlanda ılıman bir deniz iklimine sahiptir. Temmuz ayında elde edilen sıcaklıklar güneyde 16° ile kuzeyde 14° arasında değişir. Kışlar nispeten sıcak geçer ve sıcaklık Ocak ayında 4° ile 7° arasında değişir. Ülkeye hakim olan Atlas Okyanusu'ndan gelen nemli rüzgarlar ülkenin yıl boyunca yağış almasına neden olur. Ülkenin yaklaşık yüzde sekseni yılda ortalama 762 ile 1270 mm arasında yağış alır. Yağışlar nedeniyle ülke oldukça ıslaktır. Çoğu günler sis tabakasıyla kaplıdır.
Önemli Şehri : Dublin, Dundalk, Sligo, Ballina, Westport, lifden, Galway, Dun, Wicklow, Shannon, Limerick, Thurles, Waterford, Killarney, Cork, Bantry.
Vize : İrlanda, Avrupa birliği üyesi olduğu halde Türk vatandaşlarından İrlanda vizesi talep eder. Schengen ile ülkeye giriş yapılamaz.
Ulaşım : İrlanda'nın başkenti Dublin'e Türkiye'den direk uçuş bulunmaktadır, ayrıca İngiltere Galler'den feribot ile de geçilebilmektedir.
Hava Durumu :  

 

 
   
Untitled Document
       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by