PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // LAL LANGUAGE CENTRES
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Torbay

LAL GROUP ıngiltere,Malta,Amerika ve Güney Afrika’da merkezleri bulunan bir dil okuludur.1984 yılında kurulmuştur. Torbay, Fort Lauderdale, Cape Town ve Malta okullarına en son Londra merkez eklenmiştir. LAL Torbay Devon bölgesinin kuzeyinde yer almaktadır. İngiltere’nin en popüler tatil yerlerinden olan bir balıkçı kasabasıdır. British Council onaylı, EnglishUk üyesidir.

KONAKLAMA

Aile yanı konaklama
Yurt Konaklama
Otel ve konuk evi konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
  • Caz geceleri, partiler, oyun aktiviteleri;
  • Darmouth, Totnes, Torquay, Exeter, Plymouth, Devon, Oxford, Cardiff, Bristol, Birmingham, Stonehenge  gibi geziler düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.
 

 

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI
1-4 haftalık Program: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
5-7 haftalık Program: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
1-4 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
5-7 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
 
YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMLARI
1-4 haftalık Program: Haftada 30 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
5-7 haftalık Program: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
1-4 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
5-7 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
 
AKADEMİK PROGRAMLAR
Genel İngilizce Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişilik sınıflarda 8-20 haftalıktır.
Genel İngilizce Küçük Grup Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişilik sınıflarda 8-20 haftalıktır.
Genel İngilizce Uzun Dönem Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişilik sınıflarda 21-52 haftalıktır.
Genel İngilizce Uzun Dönem Küçük Grup Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişilik sınıflarda 21-52 haftalıktır.
 
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI
Genel İngilizce+ İş İngilizcesi: Haftada 30 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-7 haftalık programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
Genel İngilizce+ İş İngilizcesi Küçük Grup Programları: Haftada 30 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-7 haftalık programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
Premium İş İngilizcesi Küçük Grup Programı: Haftada 20 derslik, yarım günlük, 1-7 haftalık programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
Premium Yoğun İş İngilizcesi Programı: Haftada 30 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-7 haftalık programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
Bire-bir Eğitimler: Kişiye özel tasarlanan, haftada 2 veya 10 derslik, 1-24 haftalık programlardır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI
FCE Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, 10 haftalık programlardır.
CAE Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, 10 haftalık programlardır.
CPE Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, 10 haftalık programlardır.
IELTS Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, en az 4 haftalık programlardır.
 
ÖZEL EĞİTİMLER
Bire-bir Eğitim: Haftada 2 veya 10 derslik, kişiye özel tasarlanan programlardır.
İkiye-bir Eğitim: Haftada 2 veya 10 derslik, iki kişilik, özel tasarlanan programlardır.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ
4 Haftalık CELTA Programı
20 Haftalık CELTA Programı
19 Haftalık DELTA Programı
Ekonomik Program: Mesleğe yeni başlamış öğretmenler için alıştırma programlarıdır. Haftada 10 derslik, 2-4 haftalık programlardır.

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by