PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // LSI PORTSMOUTH
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Portsmouth

LSI Portsmouth,25 yılı aşkın tecrübe ile her imkana, akademik ve profesyonel ihtiyaca uygun programları bulunmaktadır. Genel İngilizce, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık, üniversite öncesi, profesyonel ve iş İngilizcesi kursları vermektedir. Okul, Portsmouth şehir merkezinde bulunmaktadır. British Council onaylıdır. EnglishUK, BusinessUK ve IALC üyesidir.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama
Öğrenci evi Konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
Tiyatro, sinema, müze ziyaretleri, eğitmenlerle futbol maçları gibi aktiviteler;
 Londra, Oxford, Brigton, Cambridge gibi şehirlere hafta sonu turları düzenlenmektedir.
Öğrenciler, Portsmouth Üniversite’sinin kulüplerine (hokey, futbol, politika, masa tenisi, film ve fotoğraf, sinema, sörf vb.) katılabilmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti sunulmaktadır.

 

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI: 18+ yaş grubuna uygun, haftada 22,5 saatlik programlardır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI: 18+ yaş grubuna uygun, haftada 22,5 saatlik programlardır. IELTS ve Cambridge (FCE, CAE, CPE) sınavlarına hazırlamaktadır. Cambridge sınav hazırlık programları yaz aylarında geçerli değildir.
 
GENEL İNGİLİZCE + İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: 25+ yaş grubuna uygun, haftada 12,5 saat genel İngilizce + 12,5 saat iş İngilizcesi eğitiminden oluşan programlardır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

PORTSMOUTH

Portsmouth, İngiltere'nin güney sahilinde bulunan 800 yıllık denizcilik tarihi olan bir şehirdir. 3 tarafı denizlerle çevrilidir; uzun kumsalları vardır. Bu nedenle turizmin geliştiği bir tatil merkezidir. Yılda bir milyondan fazla ziyaretçisiyle İngiltere'nin en çok turist çeken şehirlerinden biridir. Denizcilik tarihi ile ilgili müzeleri dışında edebiyatın önemli kişiliklerinin Portsmouth ile ilişkisi dikkat çekmektedir. Charles Dickens burada doğmuş; Sherlock Holmes ve Jane Austen'in bazı hikayeleri burada geçmektedir. Kültür, sanat, spor ve eğitim alanında çok gelişmiş bir öğrenci kentidir.

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by