PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // OISE LANGUAGE COACHING
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Oxford

OISE, yoğun ve yüksek seviyede dil eğitiminde uzmanlaşmış Avrupa ve Amerika’nın farklı şehirlerinde merkezleri bulunan uluslararası bir kurumdur. Kendini rahat ifade edebilen, etkin uluslar arası iletişim kurabilen profesyoneller yetiştirmeyi hedeflemiştir. Kişisel olarak ilgilenilen, çok çeşitli takım çalışmaları, serbest çalışma imkanları ile harmanlanmış programlar sunmaktadırlar. Oise Oxford tarihi binasında 1973 yılında eğitime başlamıştır. Dünyanın en prestijli üniversitelerinin merkezlerinin bulunduğu Oxford şehir merkezinde bulunmaktadır. 80-150 öğrenci kapasitelidir.

 

KONAKLAMA
Aile yanı Konaklama: Kurs ücretine yarım pansiyon tek kişilik odalarda konaklama dahildir.
Yurt konaklama: Paket programdaki aile yanı konaklama tercih edilmediği takdirde alternatif seçenektir.
Hostel konaklama: Paket programdaki aile yanı konaklama tercih edilmediği takdirde alternatif seçenektir.
 
SOSYAL AKTİVİTELER
Her hafta 5 ücretsiz Oxford şehir gezileri, kültürel ve sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti sunulmaktadır.

 

17+ yaş grubu için tasarlanmış Yoğun İngilizce Eğitim programlarıdır. Konaklaması dahil paket programlardır. Herhangi bir Pazartesi günü başlanabilmektedir.
 
TUTORIAL EĞİTİM PROGRAMLARI: 17+ yaş grubu için kişiye ve ihtiyaçlarına özel tasarlanmış programlardır. Dil eğitim sistemlerinin en iyi kabul edilen Oxford Üniversitesi sistemini kullanmaktadır. Genel ve İş İngilizcesi dışında mesleki konularda uzmanlaşma eğitimleri verilmektedir. Haftada 15-20-25 veya 30 saatlik program seçenekleri bulunmaktadır.
 
QUATORIAL EĞİTİM PROGRAMLARI: 17+ yaş grubu için programlardır. Sınıflar en fazla 4 kişiliktir. Grup eğitimi, çalışma grupları, eğitmen kontrolünde çalışmalardan oluşan haftada 31 saatlik programdır. 5, 10 veya 15 saat bire-bir eğitimlerle karma programları da bulunmaktadır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

OXFORD

Kolej, Üniversite ve yabancı dil merkezleri ile dünyanın eğitimde en önemli kentlerindendir. 800 yıllık geçmişi ile, her yaştan öğrencinin tercih ettiği bir eğitim merkezidir. Tarihi ve İngiltere'nin geleneksel portresini korumuş olan Oxford, sosyal ve kültür-sanat açısından da önemli bir şehirdir.

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by