PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // INTENATIONAL HOUSE
 • Okul Hakkında
 • Programlar
 • Ülke Bilgisi
 • Şehir : New Castle

International House, 1953 yılında İspanya’da kurulmuş, dünya çapında, 40 ülkede 140 okulu bulunan en tanınmış dil okullarındandır. 50 yılı aşkın deneyimle dil kursları ve öğretmen eğitimi üzerine programları bulunmaktadır. IHNewcastle, 1978 yılından bu yana hizmet vermektedir.2009 yılında bir öğrenci şehri olan Newcastle’ın şehir merkezinde bulunan yeni ve modern binasına taşınmıştır. British Council akreditasyonuna sahiptir. EnglishUK ve EAQUALS üyesidir. Cambridge sınav merkezidir.
 
KONAKLAMA
Aile yanı konaklama
Self- Catering  apartman dairesi konaklama
Apartman dairesi konaklama: Sadece yaz dönemi uygun olmaktadır.
 
SOSYAL AKTİVİTELER
 • Tiyatro, sinema aktiviteleri;
 • Pub ve gece kulübü eğlenceleri;
 • Newcastle şehir içi gezileri; Edinburgh, York gibi şehir gezileri düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Newcastle Uluslar arası Hava Alanı’ndan transfer hizmeti sunulmaktadır.

 

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI
 • Genel İngilizce: Haftada 10 veya 20 saatlik seçenekleri bulunmaktadır.

İŞ İNGİLİZCESİ programları

 • Standart: Haftada 10 saat sınıf eğitimi ve 5 saat bireysel çalışma programından oluşan, toplam haftada 15 saatlik programlardır.
 • Yoğun: Haftada 10 saat İş İngilizcesi sınıf eğitimi, 5 saat bireysel çalışma ve 10 saat Genel İngilizce programından oluşan, toplam haftada 25 saatlik programlardır.
BİREYSEL ÇALIŞMA PROGRAMLARI: Bire-bir eğitim programlarıdır. Belli konularda, ihtiyaca göre tasarlanmaktadır.
 
STAJ PROGRAMLARI: 4 veya 8 haftalık İş İngilizcesi eğitimini tamamladıktan sonra 8 haftalık çalışma programlarıdır. 18+ yaş grubuna uygundur. İşletme, finans, satış, pazarlama, turizm, hizmet gibi pek çok sektörde staj imkanı sunmaktadır.
 
IELTS AKADEMİK İNGİLİZCE PROGRAMI
 • Standart: Haftada 10 saat sınıf eğitimi ve 5 saat bireysel çalışma programından oluşan, toplam haftada 15 saatlik programlardır.
 • Yoğun: Haftada 10 saat sınıf eğitimi, 5 saat bireysel çalışma ve 10 saat Genel İngilizce programından oluşan, toplam haftada 25 saatlik programlardır.
ONLINE İNGİLİZCE PROGRAMLARI
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI: Cambridge ESOL ;CE, CAE, CPE; sınavlarına hazırlamaktadır.
 • Standart: Haftada 10 saat sınıf eğitimi ve 5 saat bireysel çalışma programından oluşan, toplam haftada 15 saatlik programlardır.
 • Yoğun: Haftada 10 saat sınıf eğitimi, 5 saat bireysel çalışma ve 10 saat Genel İngilizce programından oluşan, toplam haftada 25 saatlik programlardır.
JUNIOR ve YETİŞKİN GRUP PROGRAMLARI: 14-17 yaş grubu en az 10 kişilik gruplar için; eğitim, aile yanı tam pansiyon konaklama, sosyal aktiviteler ve hava alanı transfer ücretlerinin dahil olduğu programlardır. Gruba göre tasarlanan, haftada 15 saatlik özel programlardır. Yetişkinler ve öğretmenler için İngilizce ve mesleki eğitim programları hazırlanabilmektedir.
 
YÖNETİCİLER İÇİN YOĞUN PROGRAMLAR: Haftada 25 saat bire-bir eğitim ve 5 saat kişisel çalışmadan oluşan haftada toplam 30 saatlik yoğun programlardır.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ
 
HAVACILIK SEKTÖRÜ İNGİLİZCE PROGRAMI: 10 saat Genel İngilizce, 10 saat Havacılık mesleki İş İngilizcesi, 5 saat kişisel çalışma eğitiminden oluşan, haftada 25 saatlik programlardır. 2-24 hafta tercih edilebilmektedir.
 
İngİlİzce ve FUTBOL BECERİLERİ PROGRAMI: 13-17 yaş grubuna uygun; eğitim, aile yanı tam pansiyon konaklama, sosyal aktivite ücretlerinin dahil olduğu programlardır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document
       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by