PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ELC
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Manchester

İngiltere’de dil eğitimi sektörünün önde gelen dört isminin; EAC, Hamstead School of English, Manchester Academy of English ve ELC York; birleşiminden oluşmuştur. Birlikte 100 yıllık geçmişleri vardır. British Council akreditasyonuna sahiptir. EnglishUK ve EAQUALS üyesidir. Edinburg, Londra- Hamstead ve York’da da okulları vardır. Manchester Academy of English 1991 yılında kurulmuştur. dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrencilere yüksek kalitede dil eğitimi sunmaktadır. Okul,  Manchester şehir merkezinde, tarihi bir binada hizmet vermektedir. Özellikle öğretmen eğitimi programıyla tanınmıştır.
 
KONAKLAMA
Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Öğrenci evi
Otel ve apartman konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
Manchester şehir gezileri, sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır. 

GENEL PROGRAMLAR
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 1-52 haftalık programlarıdır.
 
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMI: İngilizce eğitim veren üniversitelere hazırlayan, Genel İngilizce ve bire-bir eğitimlerden oluşan, haftada 27 saatlik, 1-52 haftalık programlardır.
 
EĞİTİM YILI PROGRAMI:
Haftada 15 saatlik Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi veya TOEFL, IELTS, BEC hazırlık programları olarak veya;
15 saat Genel İngilizce+ 5 veya 10 saat Akademik İngilizce, İş İngilizcesi veya TOEFL, IELTS, BEC hazırlık eğitimleri şeklinde tercih edilebilen 24 haftalık uzun dönem programlardır.
TOEFL: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 1-52 haftalık programlarıdır.
TOEIC: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan en az 1 haftalık programlarıdır.
IELTS: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan en az 1 haftalık programlarıdır.
 
BİRE-BİR EĞİTİM:Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik tam zamanlı olarak veya herhangi bir kurs ile birlikte alınabilen ekstra eğitimlerdir. Mesleki ihtiyaçlara göre de düzenlenebilmekte, Executive Programa destek olarak da tercih edilebilmektedir.
 
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 1-52 haftalık programlarıdır.
 
AKADEMİK İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Haftada 15 saatlik, 1-52 hafta tercih edilebilecek akademik eğitim programlarıdır.
 
BEC (Business English Certificate) PROGRAMI: Haftada 10 veya 15 saatlik iş İngilizcesi için geçerli BEC sınavı hazırlık programlarıdır. 1-52 hafta tercih edilebilmektedir.
 
GENEL İNGİLİZCE 50+ PROGRAMLAR: 50+ yaş grubuna uygun, 15 saatlik İngilizce eğitimi ve kültürel aktivitelerden oluşan 2 haftalık programlardır.
 
CAMBRIDGE SINAV HAZIRLIK PROGRAMI
CAE, CPE ve FCE:  Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 10-12 haftalık programlarıdır.
 
İNGİLİZCE PLUS PROGRAMLAR
İNGİLİZCE ve GEZİ PROGRAMLARI: Sabah saatlerinde İngilizce eğitim, öğleden sonraları aktivitelerden oluşan, haftada 15 saatlik programlardır. 1-52 hafta tercih edilebilmektedir.
 
 
AİLE PAKET PROGRAMLARI: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan en az 1 haftalık programlarıdır. 12-17 yaş grubu Genç programları ve yetişkin programlarını kapsamaktadır. Edinburgh merkezinde 5-12 yaş grubuna uygun programlar bulunmaktadır.
 
GENÇ PROGRAMLAR: En az 2 haftalık, haftada 15 saat eğitim ve aktivitelerden oluşan programlardır. 12-17 yaş grubuna uygundur.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ: 2 haftalık, en fazla haftada 30 saatlik programlardır.
CELTA: Yetişkinlere İngilizce Öğretmenliği Cambridge sertifika sınavıdır. En az 4 hafta, 120 saatlik programlardır. Online kursları da bulunmaktadır.
DELTA: Yetişkinlere İngilizce Öğretmenliği Cambridge diploma hazırlık programıdır. 6 haftalık, haftada;  yarım gün; 6 saatlik programlardır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

MANCHESTER

Manchester, Kuzey-batı İngiltere'nin başkenti, 3 büyük üniversitenin ev sahibidir. Futbol takımıyla gelen dünya çapında ünün yanı sıra, eski ile yeninin harmanlandığı yapısıyla sosyal ve kültür-sanat alanında da kendini kanıtlamıştır. Britanya'nın geleneksel profilinde dikkat çeken kırsal bölgeleri Lancashire ve Yorkshire'a yakındır. Londra'ya trenle 2 saat 10 dakika, Liverpool'a 1 saat, York'a 1,5 saat mesafededir.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by