PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // LAL LANGUAGE CENTRES
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Londra

LAL GROUP ıngiltere,Malta,Amerika ve Güney Afrika’da merkezleri bulunan bir dil okuludur.1984 yılında kurulmuştur. Torbay, Fort Lauderdale, Cape Town ve Malta okullarına en son Londra merkez eklenmiştir. LAL Torbay Devon bölgesinin kuzeyinde yer almaktadır. İngiltere’nin en popüler tatil yerlerinden olan bir balıkçı kasabasıdır. British Council onaylı, EnglishUk üyesidir.

KONAKLAMA

Aile yanı konaklama
Yurt Konaklama
Otel ve konuk evi konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
  • Madame Tussauds, London Eye, London Film Museum ve Tate Modern gibi Londra şehir içi gezileri;
  • Oxford, Cambridge, Stonehenge ve Salisbury tam gün gezileri;
  • Müze ve tarihi mekan gezileri düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.
 

 

 GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

1-4 haftalık Program: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
5-7 haftalık Program: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
1-4 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
5-7 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
1-11 Haftalık Öğleden sonra Sınıfları: Haftada 20 derslik, yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
 
YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMLARI
1-4 haftalık Program: Haftada 30 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
5-7 haftalık Program: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
1-4 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
5-7 haftalık Küçük Grup Programları: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
1-11 Haftalık Öğleden sonra Sınıfları: Haftada 20 derslik, yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
1-11 Haftalık Küçük Grup Öğleden sonra Sınıfları: Haftada 20 derslik, yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
 
AKADEMİK PROGRAMLAR
Genel İngilizce Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişilik sınıflarda 8-20 haftalıktır.
Genel İngilizce Küçük Grup Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişilik sınıflarda 8-20 haftalıktır.
Genel İngilizce Uzun Dönem Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişilik sınıflarda 21-52 haftalıktır.
Genel İngilizce Uzun Dönem Küçük Grup Programı: Haftada 20 derslik, sabah veya öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişilik sınıflarda 21-52 haftalıktır.
Yoğun İngilizce Programı: Haftada 30 derslik, 8-20 haftalık tam gün veya yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
Yoğun İngilizce Küçük Grup Programı: Haftada 30 derslik, 8-20 haftalık tam gün veya yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
Yoğun İngilizce Uzun dönem Program: Haftada 30 derslik, 21-52 haftalık tam gün veya yarım günlük programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
Yoğun İngilizce Uzun dönem Küçük grup Programı: Haftada 30 derslik, 21-52 haftalık tam gün veya yarım günlük programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
 
 
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI
Genel İngilizce+ İş İngilizcesi: Haftada 30 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-7 haftalık programlardır. En fazla 12 kişiliktir.
Genel İngilizce+ İş İngilizcesi Öğleden Sonra Sınıfları: Haftada 30 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-11 haftalık programlardır.
Özel Eğitim Programları: Haftada 2 veya 10 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-24 haftalık bire-bir eğitim programlardır.
Premium İş İngilizcesi Küçük Grup Programı: Haftada 20 derslik, yarım günlük, 1-7 haftalık programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
Premium Yoğun İş İngilizcesi Programı: Haftada 30 derslik, tam veya yarım gün tercih edilebilecek 1-7 haftalık programlardır. En fazla 6 kişiliktir.
Bire-bir Eğitimler: Kişiye özel tasarlanan, haftada 2 veya 10 derslik, 1-24 haftalık programlardır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI
FCE Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, 10 haftalık programlardır.
CAE Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, 10 haftalık programlardır.
CPE Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, 10 haftalık programlardır.
IELTS Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, en az 4 haftalık programlardır.
IELTS Hazırlık Programı: Haftada 24 derslik,  4-11 haftalık programlardır.
TOEFL Hazırlık Programı: Haftada 30 derslik, en az 4 haftalık programlardır.
 
ÖZEL EĞİTİMLER
Bire-bir Eğitim: Haftada 2 veya 10 derslik, kişiye özel tasarlanan programlardır.
İkiye-bir Eğitim: Haftada 2 veya 10 derslik, iki kişilik, özel tasarlanan programlardır.
 
İNGİLİZCE PLUS PROGRAMLAR
İngilizce+Tarih Programı: Haftada 20+6 derslik 2 haftalık programlardır.
İngilizce+Spor Programı: Haftada 20+6 derslik 2 haftalık programlardır.
İngilizce+Yaratıcı Sanat Programı: Haftada 20+6 saatlik 2 haftalık programlardır.
 
YOĞUN İNGİLİZCE ve ÇALIŞMA PROGRAMI: Çalışma döneminden önce haftada 30 derslik yoğun İngilizce eğitimi verilmektedir. 5-12 haftalık 18+ yaş grubuna uygun programlardır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

LONDRA

Londra; tarihi, sahip olduğu kültür-sanat ve sosyal aktiviteleri ve global iş merkezi olmasından dolayı eğitimde en çok tercih edilen şehirlerin başında gelmektedir. Artık klasikleşmiş manzaraları, müze ve sanat galerileri, park ve bahçeleri, alışveriş ve eğlence mekanları dünya çapında bilinen bir kültür kentidir. Bu nedenlerden dolayı da İngiliz kültürünü tanıyarak, iyi vakit geçirerek İngilizce dil eğitimi almak daha verimli sonuçlar vermektedir.

   

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by