PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // ELC- HAMPSTEAD
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Hamstead

İngiltere’de dil eğitimi sektörünün önde gelen dört isminin; EAC, Hamstead School of English, Manchester Academy of English ve ELC York; birleşiminden oluşmuştur. Birlikte 100 yıllık geçmişleri bulunmaktadır. British Council akreditasyonuna sahiptir. EnglishUK ve EAQUALS üyesidir. ELC-Hamstead School of English,1977 yılında kurulmuştur. Sakin bir semtte konumlanmıştır. Ama Londra’nın hareketli merkezine otobüsle 20 dakika uzaklıktadır. Metro ve otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Her hafta değişen aktivite programları bulunmaktadır.

KONAKLAMA:

Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Ev konaklama
Stüdyo daire konaklama
Otel konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER:
Londra şehir gezileri, kültürel ve sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.

 

GENEL PROGRAMLAR
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 1-52 haftalık programlarıdır.
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMI: İngilizce eğitim veren üniversitelere hazırlayan, Genel İngilizce ve bire-bir eğitimlerden oluşan, haftada 27 saatlik, 1-52 haftalık programlardır.
EĞİTİM YILI PROGRAMI:
Haftada 15 saatlik Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi veya TOEFL, IELTS, BEC hazırlık programları olarak veya;
15 saat Genel İngilizce+ 5 veya 10 saat Akademik İngilizce, İş İngilizcesi veya TOEFL, IELTS, BEC hazırlık eğitimleri şeklinde tercih edilebilen 24 haftalık uzun dönem programlardır.
TOEFL: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 1-52 haftalık programlarıdır.
TOEIC: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan en az 1 haftalık programlarıdır.
IELTS: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan en az 1 haftalık programlarıdır.
 
BİRE-BİR EĞİTİM:Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik tam zamanlı olarak veya herhangi bir kurs ile birlikte alınabilen ekstra eğitimlerdir. Mesleki ihtiyaçlara göre de düzenlenebilmekte, Executive Programa destek olarak da tercih edilebilmektedir.
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 1-52 haftalık programlarıdır.
AKADEMİK İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Haftada 15 saatlik, 1-52 hafta tercih edilebilecek akademik eğitim programlarıdır.
BEC (Business English Certificate) PROGRAMI: Haftada 10 veya 15 saatlik iş İngilizcesi için geçerli BEC sınavı hazırlık programlarıdır. 1-52 hafta tercih edilebilmektedir.
GENEL İNGİLİZCE 50+ PROGRAMLAR: 50+ yaş grubuna uygun, 15 saatlik İngilizce eğitimi ve kültürel aktivitelerden oluşan 2 haftalık programlardır.
 
CAMBRIDGE SINAV HAZIRLIK PROGRAMI
CAE, CPE ve FCE:  Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan 10-12 haftalık programlarıdır.
 
İNGİLİZCE PLUS PROGRAMLAR
İNGİLİZCE ve GEZİ PROGRAMLARI: Sabah saatlerinde İngilizce eğitim, öğleden sonraları aktivitelerden oluşan, haftada 15 saatlik programlardır. 1-52 hafta tercih edilebilmektedir.
 
MESLEKİ İNGİLİZCE PROGRAMLARI
MÜHENDİSLER İÇİN İNGİLİZCE PROGRAMLARI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
FİNANS İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
HİZMET SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
SİGORTACILIK İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
HUKUK İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI:Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
TIP İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
ASKERİ İNGİLİZCE PROGRAMLARI:Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
ECZACILIK İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
BİRE-BİR EĞİTİM:Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik tam zamanlı olarak veya herhangi bir kurs ile birlikte alınabilen ekstra eğitimlerdir. Mesleki ihtiyaçlara göre de düzenlenebilmekte, Executive Programa destek olarak da tercih edilebilmektedir.
 
EXECUTIVE İNGİLİZCE PROGRAMI:En az 1 haftalık, Haftada 15 saatlik programlardır. İş iletişimini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.
 
İŞ İLETİŞİMİ İNGİLİZCESİ PROGRAMI: Haftada 15 saatlik, en az 1 haftalık programlarıdır. Arzu edilirse Executive İngilizce programı ile birlikte tercih edilerek haftada 30 saate kadar eğitim alınabilmektedir.
 
DİPLOMATİK İNGİLİZCE PROGRAMLARI: En az 1 haftalık, haftada 30 saate kadar tercih edilebilecek eğitimlerdir.
 
İNGİLİZCE SUNUM YAPMA PROGRAMI: En az 1 haftalık, haftada 30 saate kadar tercih edilebilecek eğitimlerdir.
 
AİLE PAKET PROGRAMLARI: Haftada 15, 20, 25 veya 30 saatlik seçenekleri bulunan en az 1 haftalık programlarıdır. 12-17 yaş grubu Genç programları ve yetişkin programlarını kapsamaktadır. Edinburgh merkezinde 5-12 yaş grubuna uygun programlar bulunmaktadır.
 
GENÇ PROGRAMLAR: En az 2 haftalık, haftada 15 saat eğitim ve aktivitelerden oluşan programlardır. 12-17 yaş grubuna uygundur.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ: 2 haftalık, en fazla haftada 30 saatlik programlardır.
CELTA: Yetişkinlere İngilizce Öğretmenliği Cambridge sertifika sınavıdır. En az 4 hafta, 120 saatlik programlardır. Online kursları da bulunmaktadır.
 

 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document
       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by