PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // SES- SCHOOL OF ENGLISH STUDIES
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Folkstone

1957 yılında Londra’ya 2 saat uzaklıkta İngiltere’nin güneyinde, Folkestone’da kurulmuştur. Folkstone Londra’ya 2 saat mesafededir. SES, yüksek hizmet kalitesi ile Kent’te “En İyi İş” ve “En İyi Ticari Alan” ödüllerini kazanmıştır. Başlangıçtan yüksek seviyeye kadar hem yetişkinler hem de 14-17 yaş arası gençler için programlar bulunmaktadır. Özellikle yönetici ve profesyoneller için tüm yıl boyunca iş hayatında iletişim üzerine eğitimleri ile tanınmıştır. British Council onaylı, EnglishUK üyesidir.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
  • Film ve oyun geceleri, barbekü gibi sosyal aktiviteler;
  • Futbol, badminton, bowling gibi spor aktiviteleri;
  • Brighton, Kent, Canterbury, Ashford, Londra, gezi aktiviteleri düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Heathrow ve Gatwick Hava Alanları'ndan transfer hizmeti bulunmaktadır. Gençler için verilen eğitim programlarına transfer hizmeti dahildir.
 

 

YETİŞKİN PROGRAMLARI
 
YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMLARI: 17 saat dil becerileri, 10 saat iletişim becerileri ve 2 aktivite olmak üzere haftada 27,5 saatlik programlardır. Tüm yıl boyunca 1-52 hafta tercih edilebilmektedir. İstenirse bire-bir eğitimlerle de desteklenebilmektedir.
 
BİRE-BİR EĞİTİM: Kişiye özel tasarlanan, 1-52 hafta tercih edilebilecek programlardır. Hukuk, finans, havacılık, askeri ve iş alanlarında tasarlanabilmektedir.
 
KARMA PROGRAMLAR
Karma 10: 17,5 saat dil becerileri, 5 saat iletişim çalışma grupları, 10 ders bire-bir eğitim ve 3 aktiviteden oluşan, haftada 32,5 saatlik, 1-52 hafta tercih edilebilecek programlardır.
Karma 5:  17,5 saat dil becerileri, 5 saat iletişim çalışma grupları, 5 ders bire-bir eğitim ve 3 aktiviteden oluşan, haftada 27,5 saatlik, 1-52 hafta tercih edilebilecek programlardır.
 
IELTS HAZIRLIK PROGRAMLARI: 12,5 saat dil becerileri, 10 saat iletişim becerileri ve 5 saat IELTS hazırlık eğitimi olmak üzere, haftada 27,5 saatlik, 1-52 hafta tercih edilebilecek programlardır.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ: Haftada 25 saat eğitim ve 2 akşam aktivitesinden oluşan yaz aylarında geçerli programlardır.
 
GENÇ PROGRAMLARI: 14-17 yaş grubuna uygun programlardır.
YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI: Haftada 30 saatlik programlardır. Haftada 1 akşam sosyal aktivite ve 1 hafta sonu gezisi program dahilindedir. Eğitim, konaklama, aktivite ve geziler ve transfer dahil paket programlardır.
 
IELTS HAZIRLIK PROGRAMI: Haftada 30 saatlik programlardır. Haftada 1 akşam sosyal aktivite ve 1 hafta sonu gezisi program dahilindedir. 6 hafta süreli yaz aylarında geçerli; eğitim, konaklama, aktivite ve geziler ve transfer dahil paket programlardır.
 
FOUNDATION KURSLARI: Haftada 30 saatlik; kültür, edebiyat, vatandaşlık, şiir gibi kültürel eğitimlerdir.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document
       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by