PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // GLOBE ENGLISH CENTRE
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Exeter

1978 yılında kurulmuş olan Globe English Centre, Devon/ Exeter’de bulunmaktadır. Exeter, Londra’ya 2 saat, sahil şeridine 20 dakika mesafededir. İngiltere’nin en güzel plajları Exeter’de bulunmaktadır. Az kapasiteli sınıflarda, sosyal aktivitelerle desteklenmiş yoğun programlar sunmaktadır. Hem yetişkinlere hem de çocuklara uygun programlar bulunmaktadır. 
 
KONAKLAMA
Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
Ortak ve özel apartman dairesi konaklama
Otel konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
  • Golf, tenis, binicilik, kano, squash, rüzgar sörfü, su sporları gibi spor aktiviteleri;
  • Tiyatro, sinema, müze gibi lokal geziler;
  • Barbeküler, partiler ve spor müsabakaları düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti bulunmaktadır.

YETİŞKİN PROGRAMLARI
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI: 17+ yaş grubuna uygun, haftada 20 derslik standart veya 20 ders Genel İngilizce+ 8 ders seçmeli ders (radyo ve film, gazete ve dergi, video, edebiyat) eğitimlerinden oluşan haftada 28 derslik programlar bulunmaktadır. 1-12 hafta tercih edilebilmektedir.
 
İŞ İNGİLİZCESİ PROGRAMI: 21+ yaş grubuna uygun, 20 ders Genel İngilizce+ 8 ders iş İngilizcesi eğitimi olmak üzere haftada 28 derslik, 1-8 hafta tercih edilebilen programlardır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI: 17+ yaş grubuna uygun, TOEFL, IELTS, TOEIC, LCCI ve Cambridge sınavlarına hazırlayan en az 6 hafta tercih edilebilecek programlarıdır.
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ: İlkokul ve orta okul öğretmenlerine yönelik 2 haftalık programlardır.
 
KAPALI GRUP ve BİRE-BİR EĞİTİMLER: 17+ yaş grubuna uygun, kişi ve grupların isteklerine göre şekillendirilen programlardır. Haftada 8, 16, 20, 28 ve 36 saat seçenekleri bulunmaktadır.
 
FOUNDATION ve DİPLOMA PROGRAMLARI: iş, pazarlama, bilgi teknolojisi, uluslar arası hukuk, iç mimari, güzellik terapisi gibi pek çok farklı alanda kolej ve üniversite diploma programları sunmaktadır.
 
İŞ YERLEŞTİRME PROGRAMLARI
 
GENÇ PROGRAMLARI
YAZ OKULU PROGRAMLARI
11-14 & 15-19 Yaş Grubu Keşif Programı: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi ve aktivitelerden oluşan programlardır. 1-10 hafta tercih edilebilmektedir. Her hafta 1 öğleden sonra gezisi, 2 öğleden sonra spor, 2 öğleden sonra keşif, 2 akşam sosyal aktivite, 1 hafta sonu gezisinden oluşmaktadır.
7-10 Yaş Grubu Programı: Haftada 20 ders İngilizce eğitimi ve aktivitelerden oluşan programlardır. 1-10 hafta tercih edilebilmektedir. Her hafta 1 öğleden sonra gezisi, 2 öğleden sonra spor, 2 öğleden sonra keşif, 2 akşam sosyal, 1 hafta sonu gezi aktivitesinden oluşmaktadır.
 
İNGİLİZCE KURSLARI: 13+ yaş grubuna uygun, haftada 26 ders; 2 öğleden sonra spor, 1 akşam sosyal ve 1 hafta sonu gezi aktivitesinden oluşan en az 10 hafta tercih edilebilecek programlardır.
 
SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI: 13+ yaş grubuna uygun, haftada 30 ders ve 1 öğleden sonra spor, 2 öğleden sonra keşif, 1 akşam sosyal aktivite, 1 hafta sonu gezisinden oluşmaktadır.
 
KAPALI GRUP PROGRAMLARI: 13-22 yaş grubuna uygun, talebe göre şekillendirilen programlardır. Program, haftada 15, 21 veya 22,5 saat eğitim ve aktivitelerden oluşmaktadır. Eğitimler;
İngiltere’de çok kültürlülük,
İngiltere eğitim sistemi,
Tarih,
Çevre,
Edebiyat,
Exeter ve çevresi ile ilgili eğitim,
Güney Batı tarihi,
Küresellik,
İnsan hakları gibi pek çok farklı konuda hazırlanabilmektedir.
 
KARİYER PROGRAMI: 15+ yaş grubuna uygun, haftada 20 ders Genel İngilizce ve İş İngilizcesi, 5 öğleden sonra iş gezisi, 2 akşam sosyal, 1 hafta sonu gezi aktivitesinden oluşmaktadır.
 
BİRE-BİR EĞİTİM: Diğer herhangi bir kursla beraber, ekstra ders veya özel eğitim olarak tercih edilebilmektedir.
 
ÖZEL KURSLAR: Bireysel veya küçük gruplar halinde tercih edilebilecek özel programlardır. İngilizce eğitimi ile birlikte tenis, kano, golf, binicilik, şiir, resim, kayak gibi konular seçilebilmektedir.
 
ORTAOKUL EĞİTİM PROGRAMI: 10-15 yaş grubundan orta okulu İngiltere’de okumak isteyen öğrenciler için programlardır.
 
İŞ YERLEŞTİRME PROGRAMI: Bireysel veya grup olarak İngiliz dili, kültürü ve iş yaşamını tecrübe etmek üzere kısa süreli programlardır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by