PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // EASTBOURNE SCHOOL OF ENGLISH
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Eastbourne

Kar amacı gütmeyen bir vakfa ait olan Eastbourne School of English 1936 yılında kurulmuştur. 60 farklı ülkeden öğrenci tarafından tercih edilmektedir. English Language Centre tarafından idare edilmektedir. British Council onaylı, Quality English ve IALC üyesidir. Londra’dan 1.5 saat uzaklıkta olan okul, sanat galerileri,müzeler,alışveriş merkezleri ve sanat galerileri olan Eastbourne şehir merkezine oldukça yakındır.
 
KONAKLAMA
Aile yanı Konaklama
Öğrenci evi konaklama
Otel ve konuk evi konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
Eastbourne şehir içi gezileri; Londra, Brighton, Cambridge, Oxford, Stratford-upon-Avon, Hastings gibi geziler düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti sunulmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI: 17+ yaş grubuna uygun programlardır.Haftada 25 veya 30 ders seçenekleri bulunan programlardır.
Genel İngilizce ve Seçmeli dersler: Sabahları Genel İngilizce, öğleden sonraları seçmeli ders olarak TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlık veya bire-bir eğitimden oluşan haftada 30 derslik programlardır.
Genel İngilizce ve Aktivite Programı: Sabahları Genel İngilizce, öğleden sonraları golf, tenis veya sağlıklı yaşam eğitimlerinden oluşan, haftada 20 derslik programlardır.
 
SINAV HAZIRLIK programlarI:
Cambridge Sınavlarına hazırlık: Haftada 25 derslik 17+ yaş grubuna uygun programlardır. 4 haftalık kısa ve 10-12 haftalık uzun program seçenekleri bulunmaktadır. FCE, CAE, CPE sınavlarına hazırlamaktadır.
IELTS Hazırlık: Haftada 25 derslik 17+ yaş grubuna uygun 4 haftalık programlardır.
 
ÇALIŞMA YILI PROGRAMI: Haftada 25 derslik 17+ yaş grubuna uygun programlardır. Genel İngilizce, Sınav Hazırlık, İş İngilizcesine Giriş programlarının uzun dönem kurslarıdır. 33-34 haftaya kadar seçilebilmektedir.
 
İŞ İNGİLİZCESİNE GİRİŞ: 17+ yaş grubu, kariyer planlayan ama henüz çalışma hayatına başlamamış öğrencilere uygun; haftada 25 ders, 4 haftalık programlardır.
 
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMLARI
 
ÖĞRETMEN EĞİTİMİ: 21+ yaş grubuna uygun 2 haftalık, haftada 30 derslik programlardır.
 
YAZ OKULU PROGRAMLARI
Yaz Plus Programı: 16-22 yaş grubuna uygun, haftada 25 ders ve sosyal aktivite ve gezilerden oluşan programlardır.
Junior Yaz Programı: 12-15 yaş grubuna uygun dil eğitimi ve aktivite programlarıdır.
 
BİRE-BİR EĞİTİM: 17 yaş grubuna uygun haftada 20, 30 veya 40 derslik kişiye özel tasarlanan programlarıdır. Başka programlarla birlikte tercih edilebilmektedir. Ayrıca aynı iş yerinden ikiye-bir veya üçe-bir eğitimler için başvuru da kabul edilmektedir.
 
ÖZEL TASARIM EĞİTİMLER:Bireysel ve grup olarak ihtiyaca uygun programlar tasarlanmaktadır.
 
50+ programlar: 50+ yaş grubuna uygun, haftada 20 ders dil eğitimi, öğleden sonraları ve hafta sonu kültürel aktivitelerden oluşan 2 haftalık programlardır.
 

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document
       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by