PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // COLCHESTER ENGLISH STUDY CENTRE
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Colchester

CESC, 1969 yılında Oxford University Press tarafından kurulmuştur. İngiltere’nin kayıtlara geçmiş en eski kenti olan Colchester’da şehir merkezine yakın, tarihi bir binada bulunmaktadır. Tarihi bir kent olan Colchester, Londra’nın kuzeyinde, denize ve İngiliz kasabalarına yakın konumdadır. Bu şehirde British Council onaylı tek okuldur.EnglishUK ve  IALC üyesidir. Cambridge ESOL, IELTS ve TOEIC sınav merkezidir. İş İngilizcesi, öğretmen eğitimi, sınav hazırlık, hukuk ve tıp ingilizce programları bulunmaktadır.
 
KONAKLAMA
Aile yanı Konaklama
Yurt Konaklama
 
SOSYAL AKTİVİTELER
  • Sinema, bowling, barbekü, disko aktiviteleri;
  • Cambridge, Londra gibi geziler ve aktiviteler düzenlenmektedir.
 
ULAŞIM
Transfer hizmeti sunulmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI: Haftada 20 derslik programlardır. Öğrenciler 5 seçmeli ders ile haftada 25 derslik programları da tercih edebilmektedir. Seçmeli ders olarak;
Dilbilgisi ve yazma
Konuşma ve İş İngilizcesi seçilebilmektedir.
 
IELTS HAZIRLIK programlarI: En fazla 14 kişilik sınıflarda veya bire-bir eğitim şeklinde tercih edilebilen, haftada 25 derslik programlardır.
 
PROFESYONELLER İÇİN İNGİLİZCE PROGRAMI
Bireysel: Haftada 20 ders Genel İngilizce, 5 veya 10 ders katılımcıya özel mesleki eğitiminden oluşmaktadır.
Grup: Doktorlar, avukatlar, otelcilik ve catering sektöründe çalışanlar, kamu görevlileri ve politikacılar için tasarlanan grup programlarıdır.
 
bİre-bİr EĞİTİM: Katılımcını istek ve ihtiyaçlarına özel tasarlanan programlardır.
 
KAPALI GRUP EĞİTİMLERİ: 16 yaş üzeri gençler için programlar, Genel İngilizce programları, sınav hazırlık, mesleki ve öğretmen eğitimi programlarının hepsi kapalı grup eğitimi şeklinde alınabilmektedir.
 
50+ PROGRAMLAR: Haftada 20 ders ve kültürel ve sosyal aktivitelerden oluşan 2 haftalık, 40+ yaş grubu için tasarlanan programlardır. Hem bireysel hem de grup başvurular kabul edilmektedir.

    

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

COLCHESTER

Kayıtlardaki en eski İngiltere kentidir. Londra'nın kuzey-doğusunda bulunan Colchester İngiltere'nin en güzel şehirlerindendir. İklimi daha kurudur, Londra ve Cambridge şehir merkezlerine trenle ulaşım 1 saatten az sürmektedir. Essex kıyısına da yakın konumdadır. Mercury Tiyatrosu, sineması, Colchester Castle Müzesi, Avrupa'nın en iyi paten sahası, çeşitli restoran ve barlarıyla zengin bir sosyal yaşamı vardır.

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by