PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoLanguage // EMBASSY CES
  • Okul Hakkında
  • Programlar
  • Ülke Bilgisi
  • Şehir : Brighton

Her yıl 30 bini aşkın öğrenci tarafından tercih edilmektedir. British Council onaylı, EnglishUK üyesidir.dünya çapında 19 ülkede eğitim vermektedir. Tüm yıl tercih edilebilecek programların yanı sıra yaza özel eğitimleri de bulunmaktadır. İngiltere’deki EmbassyCes okulları tarihi ve kültürel açıdan merkezi olan;  Londra, tarihi sahil kenti Hastings, eğitim kentleri Oxford ve Cambridge, plajlarıyla ünlü Brighton’da konumlanmıştır.

KONAKLAMA

Aile yanı Konaklama

Yurt Konaklama

Otel Konaklama

SOSYAL AKTİVİTELER

  • Bad minton, yoga, basketbol, futbol gibi spor aktiviteleri,
  • Gitar kursları,
  • Devil’s Dyke, Marina Village, Sealife Centre, Brighton Pier, The Lanes, Royal Pavillion gibi şehir içi geziler,
  • Londra ve Portsmouth gibi gezi aktiviteleri düzenlenmektedir.

ULAŞIM:
Transfer hizmeti bulunmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE SERTİFİKA PROGRAMLARI: Haftada 20 derslik Standart veya 24-28 derslik Yoğun program seçeneği bulunmaktadır. En az 2 haftalık programlardır.

UZUN DÖNEM İNGİLİZCE PROGRAMI: Haftada 20 derslik Standart veya 24-28 derslik Yoğun program seçeneği bulunmaktadır. 11,22, 33 ve 44 haftalık programlardır.

İŞ İNGİLİZCESİ SERTİFİKA PROGRAMI: İş İngilizcesi iletişim becerileri üzerine yoğunlaşmış haftada 28 derslik programlardır. 2-12 hafta tercih edilebilmektedir.

FCE SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

 
İngiltere  
Başkenti : Londra
Yönetim : Birleşik Krallığı
Para birimi : İngiliz Sterlini (Pound)
Dili : İngilizce
İklimi : İngiltere'nin iklimi değişken bir yapıya sahiptir ve kışlar yumuşak yazlar serin geçer. "Golf stream" sıcak su akıntısı iklim üzerinde etkilidir.
Önemli Şehri : Manchester, Birmingham, Leeds, Liverpool, Newcastle, Sheffield, Bristol, Coventry, Leicester, Nottingham ve Hull
Vize : İngiltere Birleşik Krallık, eğitim için ülkeye giriş yapanlardan öğrenci vizesi istemektedir, schengen vizesi geçerli değildir, yeşil pasaport sahiplerinden de vize istenir.
Ulaşım : Londra, Manchester, Birmingham, Edinburgh'ya İstanbul'dan direk uçuş bulunmaktadır, uçuş süresi yaklaşık 4 saattir.
Hava Durumu :  

 
   
Untitled Document

BRIGHTON

Güney İngiltere kıyısının en güzel şehirlerinden biridir. Özellikle İngilizlerin yaz tatillerini geçirmek için seçtikleri, kumsalı, Pier'i (ünlü eğlence iskelesi) ılıman iklimi, canlı gece hayatı, otantik yaya bölgesindeki dar sokakları ile tam bir sayfiye şehridir. Üniversity of Sussex ve University of Brighton gibi iki önemli üniversiteye ev sahipliği yapan şehir, öğrencilerin ülkede öncelikli olarak tercih ettiği lokasyonlardan biridir. Londra'ya trenle 50 dakika mesafede oluşu, büyük şehrin karmaşasına girmek istemeyen ama Londra'ya sık gitmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by