PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Muğla // Türkiye // 8-18 grubu
  • IM ACADEMY Hakkında

IM Academy, 7000’den fazla İngiliz yaşadığı için “Türkiye’deki Küçük İngiltere" olarak bilinen Fethiye’de bulunmaktadır. 30 bin metrekarelik yeşil bir kampüsü bulunmaktadır. Dünyanın en tanınmış sahillerinden Ölüdeniz’e 10 dakika mesafededir. Dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrencilere ana dili İngilizce olan eğitmenler, etkinlik liderleri ile İngilizce öğrenmek ve konuşmak için uygun bir ortam sunulmaktadır. Türkiye’nin tek “Uluslararası dil kampı”dır. Sadece Türk öğrenciler değil dünyanın pek çok ülkesinden öğrencilerin tercih ettiği bir okuldur. Genellikle Türk öğrenci oranı %20 civarındadır. 9-16 yaş grubu, 16+ yetişkin yaş grubu için eğitim ve aktivitelerden oluşan yaz okulu programları sunmaktadır. Ayrıca bu sene ilk kez açılacak olan AC Milan Futbol Yaz Kampı programı bulunmaktadır.
 
JUNIOR İNGİLİZCE+TATİL
YAŞ GRUBU:      9-16
PROGRAM:        Günde 4 ders sınıf içi eğitim ve aktivitelerden oluşmaktadır. Dersler 13:45-17:30 saatleri arasındadır.
 KONAKLAMA:  Öğrenciler kampüste veya Fethiye’de yaşayan İngiliz ailelerin yanında tam pansiyon konaklayabilmektedir. Cambridge Young Learners sınavına katılmak isteyen, 3 hafta ve üzeri kayıt yapan öğrencilerden sınav giriş ücreti alınmamaktadır.
AKTİVİTELER:     Okul bünyesinde yüzme havuzu, bilardo, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol sahaları ve spor alanları bulunmaktadır. Öğrenciler gündüz sanat atölyeleri, sinema kulübü, dans gösterileri ve partiler gibi aktivitelere katılabilmektedir.
Fethiye şehir ve alışveriş turu, Ölüdeniz-Sarıgerme plaj, aqua park, at binme, Kayaköy turu, bowling gibi sabah etkinlikleri;
Tanışma partisi, zumba dersi, yetenek gösterileri, barbekü, dans kulübü, karaoke, sinema gecesi gibi akşam aktiviteleri;
Tekne turu, Jeep safari- Saklıkent Turu, Dalyan Gezisi gibi haftasonu aktiviteleri düzenlenmektedir.
 
 
 
 
YETİŞKİN İNGİLİZCE+TATİL
YAŞ GRUBU:      16+
PROGRAM:        Günde 4 ders sınıf içi eğitim ve aktivitelerden oluşmaktadır. Dersler 09:00-12:30 saatleri arasındadır. En az 2 hafta tercih edilebilmektedir. İsteğe göre bire-bir özel dersler verilebilmektedir.
 KONAKLAMA:  Öğrenciler Fethiye’de yaşayan İngiliz ailelerin yanında tam pansiyon konaklamaktadır.
AKTİVİTELER:     Okul bünyesinde yüzme havuzu, bilardo, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol sahaları ve spor alanları bulunmaktadır. Arzu eden öğrenciler için sinema kulübü bulunmaktadır.
Jeep Safari, Dalyan gezisi, 12 Adalar Tekne Turu, Fethiye şehir ve alış veriş turu, at gezintisi, Gün batımı tekne turu, Kayaköy gezisi, plaj, Gemiler Koyu gibi pakete dahil;
Quad Bike Safari, köy gezisi, Saklıkent Kanyonu, Efes- Pamukkale turu, 6 Adalar tekne turu, skuba, rafting, paragliding, microlight gibi ekstra gezi ve aktiviteler düzenlenmektedir.
 
AC MILAN YAZ KAMPI
FUTBOL+İNGİLİZCE+TATİL
Bugüne kadar İngilizce ve akademik konularda eğitim veren Uluslar arası Akdeniz Akademisi, bu yaz dünya çapında bir organizasyona imza atıyor ve AC MİLAN Futbol Okulu’nu Türkiye’ye getiriyor. AC Milan genç takım antrenörleri ve altyapı yöneticileri tarafından;
İleride Milan forması giyebilecek dünya yıldızları keşfetmek ve
Milan ekolünü gençlere tanıtmak, profesyonel ve hobi olarak futbol oynamak isteyenlere teknik ve pratik bilgiler vererek onların “rüya takım” havasını solumalarını sağlamak için organize edilmiştir.
İlk gün katılımcılar, yaş, fiziksel özellikler ve futbol tecrübelerine göre farklı gruplara ayrılacak; kamp sonunda ise tüm öğrencilere Kulüp Başkanı tarafından imzalanmış resmi sertifikaları verilecektir.
 
YAŞ GRUBU:      8-18 tüm kız ve erkek adaylar
PROGRAM:        Öğrenciler top kullanma becerileri, oyuna başlama, sahada top kontrolü, sporun ve futbolun temel değerleri olmak üzere 4 aşamadan geçmektedir. Ayrıca günde 2 saat Genel İngilizce, futbol ve spor terimleri üzerine eğitim verilmektedir. 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by