PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Vancouver // Kanada // 7-17 grubu
  • TAMWOOD Hakkında

Tamwood her yaz Vancouver’daki yaz okulu programını Simon Fraser Üniversitesi’nde sunmaktadır. Okul Burnaby dağı’nın tepesinde büyük bir arazide kuruludur. Şehir merkezine 25 dakika mesafededir. Okul sahip olduğu tüm imkanları uluslar arası yaz okulu öğrencileri için de açmaktadır.
 
YAŞ:      7-17 yaş
 
PROGRAM:        Haftada 15 saat eğitim, tam pansiyon konaklama, gezi ve aktiviteler, hava alanı transfer, sağlık sigortası dahil, 1-5 haftalık paket programlardır.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler okul yurdunda tek veya iki kişilik odalarda veya aile yanında tam pansiyon olarak konaklayabilmektedir. Aile yanı konaklama seçeneği 13-17 yaş grubu için geçerlidir.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER:    Öğrenciler haftada 3 gün öğleden sonraları kampüs içinde kaya tırmanma, drama, okçuluk, tenis, badminton, dövüş sporları, beyzbol, basketbol, yüzme, voleybol, soccer, el sanatları, futbol, define avı, cilt bakımı ve güzellik sınıfları gibi aktivitelere katılabilmektedir. Ayrıca her hafta bir proje sınıfına katılmaktadır. Dans, oyunculuki yıllık, parti hazırlama, soccer turnuvaları ve çeşitli oyunlardan proje alanı seçilmektedir. Haftada en az 3 akşam aktivitesi düzenlenmektedir. Disko, sinema, yetenek gösterileri, şarkı yazma, el sanatları, barbeque, casino gecesi, bayrak yarışı, tenis turnuvaları akşam aktiviteleri arasındadır.
Programda 2 yarım 1 tam günlük Whistler, Victoria, City Water Slide Park, kano, Vancouver Aquarium, Grouse Mountain, Suspension Bridge, park ve bahçe gibi geziler düzenlenmektedir. Öğrenciler binicilik, rafting, laser tag, teknede akşam yemeği, tiyatro, retoran gibi eğlence gezileri gibi ekstra gezilere de katılabilmektedir.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by