PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Toronto // Kanada // (14-17 yaş + Aile Programı) grubu
  • IH TORONTO / UNIVERSITY OF TORONTO Hakkında

Bu program Toronto Üniversitesi St. Michael’s kampüsünde bulunmaktadır. Öğrenciler dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde bulunmanın ayrıcalığını hem eğitici hem de eğlenceli bir içerikle yaşayabilmektedir.
 
YAŞ:      14-17 yaş
 
PROGRAM:        Haftada 20 saat İngilizce eğitimi, tam pansiyon konaklama, hava alanı transferleri, sağlık sigortası, gezi ve aktiviteler dahil paket programlardır. Hergün 1 saat seçmeli ders bulunmaktadır. Öğrenciler TOEFL, gazetecilik, drama veya Kanada yaşam kültürü alanlarında seçim yapmaktadır.
 
KONAKLAMA:   Toronto Üniversitesi’nin St. Michael’s kampüsünde, tek veya iki kişilik odalı yurtlarda tam pansiyon konaklanmaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER: Eaton Centre, Dundas Meydanı, Ontario Müzesi, Toronto, CN Tower, Harbourfront, Queen Street, Toronto Üniversitesi gezisi, Toronto Adası, Niagara Şelaleleri, Black Creek Pioneer gibi geziler; tekne partileri, kostüm partileri, beyzbol, bowling, jimnastik, futbol, spor karşılaşmaları, bilim, kamp gibi aktiviteler düzenlenmektedir. Kamp aktivitesi 3 gün 2 gecelik bir outdoor aktivitesidir.
 
Toronto’da ayrıca aile programı da bulunmaktadır. Bu program da York Üniversitesi Glendon Koleji’nde bulunmaktadır. 7-13 yaş grubu çocuklar günlük veya yatılı programlara katılırken yetişkinlerin de arzu ederse dil eğitimi alabildikleri paket programlardır. Bu programa 2-5 kişi katılabilmektedir.
 
YAŞ:      7-13 yaş
 
KONAKLAMA:   Farklı konaklama seçenekleri mevcuttur.
 
PROGRAM:        Haftada 20 saat İngilizce eğitimi, tam pansiyon konaklama, hava alanı transferleri, sağlık sigortası, gezi ve aktiviteler dahil paket programlardır. Hergün 1 saat seçmeli ders bulunmaktadır. Öğrenciler gazetecilik, sanat ve drama veya sağlık ve spor alanlarında seçim yapmaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER: Eaton Centre, Dundas Meydanı, Ontario Müzesi, Toronto, CN Tower, Niagara Şelaleleri, Royal Ontario Müzesi, hayvanat bahçesi, Canada’s Wonderland, Black Creek Pioneer, sanat galerileri, The Native Centre, plaj, sinema, kostüm partisi, barbekü, curling, kano, futbol, bilim gibi gezi ve aktiviteler düzenlenmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by