PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Toronto // Kanada // 12-18 grubu
  • UNIVERSITY OF TORONTO Hakkında

Toronto Üniversitesi 186 yılı aşkın geçmişi ile dünyanın en iyi 25. üniversitesidir. 7 binden fazla uluslar arası toplamda 70binden fazla öğrencisi ile ülkenin en büyük eğitim kurumudur. Dünyanın da önce gelen araştırma kurumudur. Hem yetişkin hem de gençler için kültürel ve akademik gelişime yönelik sunduğu İngilizce programları sunmaktadır. Dünyanın en prestijli üniversitelerinden, dünyanın en güvenli şehirlerinden birinde ideal yaz okulu programı tasarlanmıştır.
 
YAŞ:                      12-18 yaş
 
PROGRAM:        Haftada 15 veya 30 saat eğitim, tam pansiyon konaklama, hava alanı transfer, gezi ve aktiviteler, sağlık sigortası dahil 3-4 haftalık paket programlardır.
 
DERS:    Sadece sabah veya sadece öğleden sonra tercih edilebilecek yarım günlük program haftada 15 saattir; tam günlük yoğun program ise 30 saattir. Sabah sınıflarında Genel İngilizce, TOEFL IBT Hazırlık veya IELTS Hazırlık sınıfları seçilebilmektedir. Öğleden sonra ise Yoğun İngilizce veya İleri Akademik Kurs sınıflarını seçebilmektedir. Yalnız Genel İngilizce eğitimleri için hem 12-14 hem de 15-18 yaş grupları için sınıflar açılmaktadır. Diğer tüm kurslar 15-18 yaş grubu içindir.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler okulun şehir merkezindeki yurdunda tam pansiyon olarak konaklamaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER:    Sadece sabah sınıflarına katılan öğrenciler öğleden sonraları tarihi ve kültürel gezilere, spor aktivitelerine veya alışveriş gezilerine katılmaktadır. Tüm öğrenciler için akşam aktiviteleri arasında Rogers Centre profesyonel beyzbol maçı, Ontario Sanat Galerisi, Royal Ontario Müzesi, Toronto Limanı, CN Tower gibi geziler; disko, bowling, yetenek gösterileri, Ontario Gölü tekne gezisi gibi aktiviteler bulunmaktadır. Hafta sonları ise Niagara Falls, Canada’s Wonderland, Toronto ve park gezileri düzenlenmektedir.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by