PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Ontario // Kanada // 7-17 grubu
  • CISS ULUSLAR ARASI YAZ KAMPLARI Hakkında

CISS Ulusları arası Yaz Kampları Ontario’da iki ayrı noktada bulunmaktadır. Biri, 1879 yılında kurulmuş, ülkenin en prestijli okullarından bir olan Lakefield Koleji’nde bulunmaktadır. Diğeri ise Muskoka Fairy Nehri kenarı’nda Swallowdale Kampı’dır. Her iki nokta da hem okulun sahip olduğu hem de bölgedeki outdoor imkanlarıyla ideal bir yaz okulu ortamı hazırlanmıştır.
 
Lakerfield Kampı;
YAŞ:      9-17 yaş
 
PROGRAM:        Haftada standart veya yoğun olarak seçilebilecek 10 veya 15 saatlik eğitim, konaklama, transferler, aktivite ve gezilerden oluşan 2-3 veya 4 haftalık paket programlardır. Yaz kampı programlarında dil eğitimi seçmelidir. Arzu eden öğrenciler dil dersleri yerine aktivitelerden seçim yapabilmektedir.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler iki veya üç kişilik odalarda tam pansiyon konaklamaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER: Programın sunduğu yoğun aktivite programının dışında öğrenciler okçuluk, bisiklet, el sanatları, dans, drama, gitar, basketbol, kano, plaj voleybolu, yelken, futbol, yüzme, tenis, rüzgar sörfü gibi aktivitelerden seçim yapabilmektedir. 17 yaşındaki öğrenciler Liderlik Eğitimi, Vahşi Yaşam kursu alabilmektedir.
Toronto, Niagara Şelaleleri, Canada’s Wonderland, 13+ yaş grubu için rafting, karaoke, yetenek gösterileri, kamp ateşi gibi gezi ve aktiviteler de düzenlenmektedir.
 
Swallowdale Kampı
YAŞ:      7-16 yaş
 
PROGRAM:        Haftada 10 saatlik eğitim, konaklama, transferler, aktivite ve gezilerden oluşan 2-3 veya 4 haftalık paket programlardır. Yaz kampı programlarında dil eğitimi seçmelidir. Arzu eden öğrenciler dil dersleri yerine aktivitelerden seçim yapabilmektedir.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler 8-10 kişilik kulübelerde tam pansiyon konaklamaktadır. Kulübelerde duş bulunmaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER: Programın sunduğu yoğun aktivite programının dışında öğrenciler okçuluk, el sanatları, ahşap, dans, drama,  basketbol, kano, voleybol, balık avı, yelken, futbol, yüzme, tenis, rüzgar sörfü, outdoor yaşam eğtimi gibi aktivitelerden seçim yapabilmektedir. Huntsville, Niagara Şelaleleri, Canada’s Wonderland gibi geziler düzenlenmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by