PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Ontario // Kanada // 7-16 grubu
  • VILLAGE CAMP/ ACTIVITY CAMP Hakkında

Program, 1879 yılında kurulmuş, ülkenin en prestijli okullarından bir olan Lakefield Koleji’nde bulunmaktadır. Toronto’ya 150 km. mesafededir. Hem okulun sahip olduğu hem de bölgedeki outdoor imkanlarıyla ideal bir yaz okulu ortamı hazırlanmıştır.
 
YAŞ:      9-16 yaş
 
PROGRAM:        Günde iki ders İngilizce eğitimi ve daha çok aktivitelerden oluşan macera kampıdır. Arzu eden öğrenciler İngilizce eğitimi yerine herhangi iki aktivite de seçebilmektedir.
Ayrıca İngilizce kampı yerine öğrenciler dış yaşam, hayatta kalma, hayvan- haşere keşfi, harita okuma, Kanada tarihi, küresel ısınma, çevresel aktivite ve eğitimlerinden oluşan outdoor eğitim kamp programı da tercih edilebilir. Bu programda haftada 10 saat dil eğitimi verilmektedir.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler ev tipi yurtlarda tam pansiyon konaklamaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER: Programın sunduğu yoğun aktivite programının dışında öğrenciler okçuluk, el sanatları, dans, drama, gitar, savaş sanatları, tiyatro, beyzbol, basketbol, kano, plaj voleybolu, duvar tırmanma, halat, yelken, futbol, yüzme, tenis, rüzgar sörfü gibi aktivitelerden seçim yapabilmektedir.
 
Ayrıca Macera Kampı programı Ontario’da  Muskoka’da Fairy Nehri kenarında da bulunmakta ve 7-15 yaş grubuna sunulmaktadır.
 
YAŞ:      7-15 yaş
 
PROGRAM:        Günde iki ders İngilizce eğitimi ve daha çok aktivitelerden oluşan macera kampıdır. Arzu eden öğrenciler İngilizce eğitimi yerine herhangi iki aktivite de seçebilmektedir.
Aktiviteler daha çok su aktiviteleridir. Arzu eden öğrenciler yüzme dersi alabilmektedir. Su aktiviteleri süresince öğrencilerin başında güvenlik bulunmaktadır.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler 6-10 kişilik kulübelerde tam pansiyon konaklamaktadır. Kulübelerde duş bulunmaktadır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER: Programın sunduğu yoğun aktivite programının dışında öğrenciler okçuluk, el sanatları, ahşap, basketbol, kano, voleybol, dalış, balık avı, yelken, futbol, yüzme, tenis, rüzgar sörfü gibi aktivitelerden seçim yapabilmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by