PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // York // İngiltere // 2 grubu
  • VILLAGE CAMP/YORK / RIDING CAMP (10-17 yaş) Hakkında

1972 yılında İsviçre- Leysin’de kurulmuştur. Her yıl 40 farklı ülkeden öğrenci Village Camps yaz okullarını tercih etmektedir. Yabancı dil, spor, sanat, liderlik programları üzerine uzmanlaşmıştır. Fransa, Avusturya, Kanada, Amerika ve İngiltere’de de merkezleri bulunmaktadır. İngiltere merkezi York’da; Queen Ethelburga’s College’da konumlanmıştır. 2 haftalık 9 ayrı programı bulunmaktadır. David Rivers Basketbol Kampı başta olmak üzere, golf, futbol, binicilik gibi spor kampları; yaratıcı sanat ve sahne sanatları; aktivite ve macera son olarak da 15-17 yaş grubu için üniversite öncesi liderlik eğitim kampları verilmektedir. British Council onaylıdır. Binicilik Kampı; Harrogate Riding Centre’da verilmektedir. Kapalı ve açık binicilik sporuna dairpek çok imkanı bulunmaktadır.
 
YAŞ GRUBU       : 10 – 17 yaş
 
PROGRAM         : Öğrencilerin güvenliği önemle sağlanarak; atların her türlü bakımı, at binme tarz ve becerileri, İngiliz stili gösteriler program dahilindedir. Programda İngilizce dil eğitimi bulunmamaktadır. İstenirse haftada 4 ders alınabilmektedir.
 
KONAKLAMA    : Öğrenciler üniversite içerisinde yer alan yurtlarda kalmaktadırlar. Tam pansiyon esasına göre konaklama yapılmaktadır.
 
GEZİ & AKTİVİTELER: Program dahilinde tam günlük Manchester ve yarım günlük alışveriş ve kültürel gezilerden oluşan Trafford Centre, York gezileri düzenlenmektedir. Öğrenciler yetenek gösterileri, karnaval geceleri, fotoğraf, yemek yapma, müzik, el sanatları, dans, drama gibi pek çok sosyal aktiviteye katılabilmektedir.
 
SPOR AKTİVİTELERİ:  Okul bünyesinde Spor salonu, kapalı yüzme havuzu, futbol, hokey, rugby, basketbol sahaları, tenis kortları bulunmaktadır. Ayrıca kriket, badminton, aerobik, voleybol, softball, masa tenisi gibi sporlar da yapılabilmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by