PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Wiltshire // İngiltere // 2 grubu
  • EMBASSY ACADEMY / WARMINSTER (12-17 yaş) Hakkında

Bath, Stonehenge ve Salisbury’e yakın olan, tarihi kent Wiltshire’da bulunmaktadır. Londra’ya trenle 2 saat mesafededir. Pek çok açık ve kapalı alan aktivitelerin sunulduğu, büyük bir araziye kuruludur. Kampüste 6 yurt binası bulunmaktadır.
 
YAŞ GRUBU:      12-17
 
DERS SAATİ:       Program haftada 15 saat İngilizce + seçilen bölüm derslerinden oluşmaktadır. Öğrenci ister her hafta ayrı bir alan seçebilmektedir.
Sanat ve tasarım: Sabahları 15 saatlik İngilizce eğitiminden sonra öğleden sonraları haftada 12 saatlik programdır. Alan gezileri yapılmaktadır.
Tenis: Sabahları 15 saatlik İngilizce eğitiminden sonra öğleden sonraları haftada 8 saat dans dersleri ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
Golf: Sabahları 15 saatlik İngilizce eğitiminden sonra öğleden sonraları haftada 8 saat golf dersleri ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
Sahne Sanatları: Sabahları 15 saatlik İngilizce eğitiminden sonra öğleden sonraları haftada 8 saat sahne sanatları dersleri ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
Yaz Çalışmaları: Haftada 23 saat fen, matematik, iş ve coğrafya gibi derslerle İngiliz eğitim sistemine hazırlayan eğitimler ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
At binme: Sabahları 15 saatlik İngilizce eğitiminden sonra öğleden sonraları haftada 8 saat binicilik dersleri ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
Macera Sporları: Sabahları 15 saatlik İngilizce eğitiminden sonra öğleden sonraları haftada 8 saat macera parklarında açık hava aktiviteleri ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
Multi Aktivite: Diğer programlardan farklı olarak daha çok gezi ve aktivite içeren programlardır.
Yoğun İngilizce: Haftada 23 saat İngilizce eğitimi ve 4 saat futbol, basketbol, yüzme gibi seçmeli aktivitelerden oluşmaktadır.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler 1-4 kişilik odalarda ortak banyolu, tam pansiyon konaklamaktadır. Kız ve erkek öğrencilerin yurt binaları ayrıdır.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER
Londra, Bath, Salisbury, Stonehenge, Bournemouth, Oxford, Bristol Zoo, Portsmouth, Windsor, Legoland, Cheltenham  gibi haftada 2 tam gün, 1 yarım günlük geziler düzenlenmektedir. Bowling, disko, sinema, karaoke, yetenek gösterileri, bilgi ve dans yarışmaları, define avı, buz pateni ve el sanatları aktiviteleri düzenlenmektedir.
 
SPOR AKTİVİTELERİ
Okul bünyesinde açık sıcak havuz, spor salonu, tenis kortları, açık alanlar bulunmaktadır. Futbol turnuvaları düzenlenmektedir.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by