PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Surrey // İngiltere // 1 grubu
  • TASIS (11-18) Hakkında

Tasis 1956 yılında öğrencileri Amerikan kolej ve üniversitelerine hazırlamak üzere İsviçre’de kurulmuştur. En iyi Amerikan/ uluslar arası yatılı okuludur. Tasis England Summer School, geniş kapsamlı yaz programlarıyla eğitim vermek üzere 1976’da kurulmuştur. 3- 6 haftalık akademik ve dil programları dışında farklı alanlara hitap eden kursları de mevcuttur. Sene içinde zaman ayıramadıkları ilgi alanlarını geliştirmek için zenginleştirme(sanat, tiyatro, fotoğrafçılık, televizyonculuk, pre-IB, business vb.) ve seçmeli kurslar (sanat, müzik, dijital fotoğrafçılık, sinema vb.) bulunmaktadır.  İngiltere dışında İsviçre, Fransa ve İspanya’da da merkezleri vardır. Surrey kampüsü, Londra, Windsor ve Heathrow Havaalanına yakın mesafede konumlanmıştır. 17. yüz yıldan kalan binasında tiyatro, kütüphane, jimnastik salonu, müzik ve sanat merkezi, bilgisayar odası bulunmaktadır.
 
YAŞ GRUBU:      11-18
 
DERS SAATİ:       Haftada 12,5 saat akademik eğitim ve 4 saat seçmeli derslerden oluşan bir programdır. 3’er haftalık 2 bölümden oluşmaktadır.
 
KONAKLAMA:   Öğrenciler okul yurdunda 2-8 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama yapmaktadırlar.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER
Londra, Oxford, Brighton gibi geziler düzenlenmektedir. Ayrıca tiyatro gezileri; Oxford, Regent, Covent Garden gibi alışveriş turları, soccer maçları, disko geceleri, basketbol maçları, karaoke ve yetenek gösterileri düzenlenmektedir. Edinburg, York, Euro Disney, Galler gibi ekstra geziler de tercih edilebilmektedir.
 
SPOR AKTİVİTELERİ
Okul bünyesinde tenis kortları, basketbol sahaları, beyzbol sahası bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca at binme, golf, su kayağı ve yüzme gibi sporlar yapabilmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by