PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Somerset // İngiltere // 1 grubu
  • TAUNTON / JUNIOR SUMMER (7-12 yaş) Hakkında

Taunton Yaz okulu, 9-17 yaş grubu için İngiltere’deki yatılı okullara hazırlık ve yoğun dil programları sunmaktadır. Programlar sportif ve kültürel aktivitelerle zenginleştirilmektedir. Haftalık 25 saat, en fazla 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. British Council onaylıdır. Güneybatı İngiltere’de, Londra’ya trenle 1 saat 45 dakika, Bristol ve Exeter’e arabayla 40 dakika mesafededir. Yaz okulu programları 7-12 Junior ve 13-17 Senior olarak iki gruba ayrılmaktadır.
YAŞ GRUBU:      7-12 yaş
DERS SAATİ:      Haftada 25 saat dersten oluşmaktadır. 15 saati İngilizce dil becerileri, 10 saati matematik, fen, ekonomi, tarih, sanat, coğrafya gibi akademik eğitime yoğunlaşmış programlardır.
KONAKLAMA: Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda, tam pansiyon esasına göre konaklama yapmaktadır. Odalar tek kişilik veya en fazla 4 kişiliktir.
GEZİ & AKTİVİTELER: Cardiff, Bournemouth gibi geziler; yetenek gösterileri, el sanatları, disko, partiler, plaj ve alışveriş turları gibi aktiviteler düzenlenmektedir . Ayrıca müze, katedral, sanat galerileri, sinema, tiyatro gibi sanat aktiviteleri de yapılmaktadır.
SPOR AKTİVİTELERİ: Okul bünyesinde spor salonu, yüzme havuzu, açık spor alanları bulunmaktadır. Yüzme, futbol, dans gibi sporlar pek çok spor yapılabilmektedir.

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by