PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Somerset // İngiltere // 1 grubu
  • DOWNSIDE (12-17 yaş) Hakkında

Millfield İngiltere’nin en iyi karma eğitim veren özel okullarından biridir. İngiltere’nin güneybatısında; Bristol’a 1 ve Londra’ya 2,5 saat mesafede; Millfield, Downside, King’s Bruton ve Millfield Prep olmak üzere 4 kampüste yaz okulu eğitimi vermektedir. Sınav hazırlık, dil kursları dışında akademik spor, sanat, aşçılık, müzik, moda gibi programları da bulunmaktadır. Trinity ve Cambridge sınav merkezidir. British Council onaylı, EnglishUK üyesidir. 12-17 yaş grubuna uygun programlar Millfield ve Downside’da bulunmaktadır. Downside Senior School, 1606 yılında kurulmuş İngiltere’nin en eski okullarındandır. Somerset Stratton-on-the-Fosse’de konumlanmıştır. 7 adet yurt binası, tiyatrosu, çok amaçlı kullanılabilecek çok büyük bir yeşil alanı bulunmaktadır.
 
YAŞ GRUBU:      12-17
 
DERS SAATİ:       Haftada 15 saat İngilizce eğitimi ve Drama dışında sanat, ekonomi, matematik, coğrafya, fizik, kimya gibi pek çok konuda seçmeli derslerden oluşmaktadır.
 
KONAKLAMA:   Kızlar ve erkekler ayrı binalarda konaklamaktadır. Öğrenciler okul yurdunda tek veya 2-3-4 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama yapmaktadırlar.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER
Haftada bir tam bir yarım günlük gezi düzenlenmektedir. Oxford, Bath, Bristol, Wells, Bournemouth, Longleat, Thorpe Park gibi tam günlük; Glastonbury, Hayvan Çiftliği, Wookey Hole gibi yarım günlük geziler bulunmaktadır. Ayrıca hafta sonları alışveriş, kültür veya şehir içi geziler de tercih edilebilmektedir. Öğleden sonraları Cambridge sınavlarına hazırlık, film, spor ve hobi, moda, drama, müzik, aşçılık gibi akademi programları ekstra olarak seçilebilmektedir.
 
SPOR AKTİVİTELERİ
Okul bünyesinde spor kompleksi, netball ve tenis kortları, yüzme havuzu, oyun sahaları bulunmaktadır. Öğleden sonraları tenis ve yüzme akademi programları ekstra olarak seçilebilmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by