PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
YAZ OKULU KAYITLARI ÇOKTAN BAŞLADI...
FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH LONDON kısa süreliğine özel indirim...
INLINGUA CHELTENHAM Yıl sonunda kadar çok özel fiyatlar...
EMBASSY ENGLISH Türk öğrenciler için özel promosyonlar...
EC'den Türk öğrencilere özel...
Malta'da dil eğitimi almak isteyen Türk öğrencilere çok uygun teklifler...
LSI Türk öğrencilere özel promosyonları...
İRLANDA'dan Türk öğrencilerine özel teklifleri...
Untitled Document PF Din Text Comp Pro Regular Specimen
SoSummer // Somerset // İngiltere // 1 grubu
  • ETHERTON EDUCATION / WELLINGTON SCHOOL (13-16 yaş) Hakkında

2002 yılında İngiltere’de eğitim alacak olan yabancı öğrencileri hazırlamak amacıyla kurulmuştur. İngiltere’de 100’ü aşkın sayıda yatılı okulla ortak çalışmaktadır. Akademik yaz okulu eğitimi vermektedir. British Council onaylı, EngliskUK üyesidir. Wellington School İngiltere’nin batısında, kırsal kesimde bulunan Somerset’te konumlanmıştır. Yeşil alanlarla çevrili bir arazidedir. Heathrow hava alanına iki buçuk saat mesafededir. Temiz, güvenli, kalabalık olmayan sakin bir kenttir.
 
YAŞ GRUBU:      13-16
 
DERS SAATİ:      4 ve 8 haftalık GCSE (The General Certificate of Secondary Education) Hazırlık programlarıdır. Haftada 30 saatten İngilizce ve Drama dışında sanat, ekonomi, matematik, coğrafya, fizik, kimya gibi pek çok konuda seçmeli derslerden oluşmaktadır.
 
KONAKLAMA:   Okulda iki adet yurt bulunmaktadır. Kızlar ve erkekler ayrı binalarda konaklamaktadır. Öğrenciler okul yurdunda genellikle iki kişilik az sayıda 3 ve 4 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama yapmaktadırlar.
 
GEZİ ve AKTİVİTELER
Her Perşembe günü tam günlük gezi düzenlenmektedir. Bu geziler arasında Bath, Oxford, Bristol, Dartmoor, The Eden Project, Longleat bulunmaktadır. Sosyal aktivite olarak sanat, şarkı söyleme, İspanyolca, zumba, çiftlik gezileri, yemek pişirme gibi Pazar günleri sosyal kulüpler; bilgi yarışmaları, moda gösterileri, iş oyunları düzenlenmektedir.
 
SPOR AKTİVİTELERİ
Okul bünyesinde spor merkezi, sekiz tenis kortu, sıcak yüzme havuzu, oyun sahaları bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler netball, rounders, kriket ve rugby gibi İngilizlere özgü sporlardan yapma fırsatı bulabilmektedir.
 

 

       
 

 
Kullanım Koşulları | Gizlilik | Mülkiyet | Telif Hakları     Tüm hakları saklıdır ©2013 soeducation.com Design by